Aranżacja wnętrz

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że fantastyczne wpisy związane z aranżacją domu i tematyką okołodomową, znajdziecie tutaj najdom/pl/ . Przyznam szczerze, że ten blog stał się moim ulubionym. Posiadają szeroki wachlarz różnorakich wątków, które poruszają w sposób profesjonalny oraz bardzo intrygujący. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Bonia »

Jak wybrać odpowiedni typ farby do ścian lub na zewnątrz, aby uzyskać najlepszy efekt dla każdego Twojego zadania malarskiego? Ja korzystam dulux/pl/pl/dulux-easycare-plu

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: silence »

Ostatnio naszło mnie na dokonanie zmian w salonie i chcę kupić jakieś modne tapety na ścianę. Rozpoczęłam już poszukiwania i na stronie https://uwalls.pl/tapety-scienne/ zainteresowało mnie kilka modeli. Czy według Was te tapety są warte uwagi? Dodam, iż później w przypadku pokoju syna też kupiliśmy tapety.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: malinka »

Wiecie o aranżacji wnętrz można bardzo dużo mówić, ponieważ w tym wypadku bardzo dużo się dzieje. Chociażby mamy meble z różnych materiałów, czy innych elementów. Dlatego warto orientować się w takich kwestiach, jak Czym się różni welur od aksamitu? Jak materiał wybrać do mebli, a jaki od innych elementów wyposażenia.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zuzia852 »

A jakie macie salony? W jakim stylu urządzone? Do wielu salonów przepięknie pasuje taka opcja, jak stolik kawowy drewniany. Jedne z lepszych propozycji widziałam na stronie sfmeble/pl/c/stoliki-kawowe-drewniane-do-salonu , więc jak najbardziej korzystajcie!

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zezowaty »

Moja żona szyje i sama przygotowuje dodatki, dekoracje do mieszkania. Ostatnio znalazłem dla niej taką ofertę tu nietylkofiranki/pl/Tkaniny-na-firany/530-1762-tkanina-woal-gladki-w-kolorze-bialym-o-szerokosci-300cm.html Woal jest bardzo wdzięczny. Łatwo sie układa i można z niego szyć cudeńka. Zaletą też jest niska cena. Jeśli nie macie artystycznej duszy - to patrzcie w zakładki. Ten sklep przygotował wiele ciekawych propozycji.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: patrycja7 »

Co powiesz na takie elementy dekoracyjne jak na przykład maskownica karnisza: golddoor/pl/pl/products/maskownica-ozdobna-karnisza-biel-capri-17587.html ? Myślę, że spodobają Ci się kolory dostępne w tym sklepie internetowym. Warto pomyśleć o zainstalowaniu takiej maskownicy.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Pigwa »

Większość z was skupia się na aranżacji wnętrz mieszkalnych. Nie wiem czy wiecie, że są takie firmy jak Ergostore ergostore/pl/oferta/ , które oferują aranżację, projekt i przygotowanie mebli sklepowych. Planując otwarcie sklepu stacjonarnego warto skorzystać z ich usług, gdyż teraz klienci bardzo zwracają uwagę na wnętrze sklepu. Dzięki dobrze zaplanowanej aranżacji zyskacie funkcjonalne i ciekawe wnętrze.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

:( :( :( :(


ODPOWIEDZ