Aranżacja wnętrz

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, bardzo interesujące dodatki do wnętrz, można znaleźć na tej stronie internetowej nietylkofiranki/pl/zaslony-gotowe-na-tasmie/163-1252-zaslona-elodia-z-matowej-tkaniny-na-tasmie-140x160cm.html . Poza tym, swojej w ofercie mają mnóstwo tekstyliów, czy materiałów, które można wykorzystać, na przykład na zasłony lub firany. Myślę, że to bardzo dobry sklep.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Iskra »

A co powiecie na przepiękne lampy w stylu skandynawskim? Niedawno trafiłam na rewelacyjną ofertę jaką posiada https://bihome.pl/Lampy-wiszace i wybrałam tutaj bardzo ładną i solidną lampę do salonu, która naprawdę prezentuje się elegancko, więc jestem bardzo zadowolona z wyboru.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zuzia852 »

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na praktycznym wnętrzu, warto czytać artykuły na ten temat. Na stronie: domowamozaika/pl/czy-szafa-narozna-musi-stac-w-rogu jest jeden z takich, które mogą okazać się przydatne. Aby wnętrza spełniały Twoje oczekiwania wizualne, najlepiej jest inspirować się gotowymi projektami.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: menni »

Pomysły na aranżację wnętrz i dobór mebli zawsze można znaleźć w internecie i ja już sporo w ten sposób znalazłam ciekawych propozycji. Tutaj na przykład studionatura/com/pl/drzwi-przesuwne-w-szafie-z-czego-sie-skladaja/ mowa jest o drzwiach do garderoby, polecam sobie poczytać

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Querta »

Od jakiegoś czasu mam ochotę bliżej poznać niemieckiego malarza i rysownika - Albrecht Durer. Jeśli ktoś z Was nie zna jego dzieł, to polecam poznać. :)

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Pigwa »

Obecnie nikt nie powinien mieć problemu z aranżacją wnętrza, bowiem bardzo dużo inspiracji można znaleźc w sieci. Ja w zeszłym roku robiłam remont salonu i posiłkowałam się właśnie zdjęciami z Internetu. Postawiłam na wzorzystą tapetę na jednej ścianie, bo chciałam, by wnętrze salonu nabrało charakteru. Piękne tapety na wymiar znalazłam w sklepie BB Home Decor i u nich właśnie zamówiłam tapetę. Mają bardzo duży wybór tapet w różnych stylach, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli poszukujecie elementów dekoracyjnych, sprzętów gospodarstwa domowego, zabawek czy akcesoriów ogrodowych to musicie zajrzeć do sklepu Iskierka. Na stronie sklep-iskierka/pl/ możecie zapoznać się z oferowanym asortymentem, który jest zróżnicowany, ale wspólną cechą produktów jest ich wysoka jakość. Sklep posiada świetne rekomendacje wśród wielu klientów.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: AsiaS »

Jeśli planujecie remont biura to warto zastanowić się nad zaopatrzeniem w klimatyzatory lub oczyszczacze, znajdziecie takie urządzenia na czystyklimat/pl/149-klimatyzatory-haier ;)

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: JagodaLa »

Moja mama mocno się zdziwiła, gdy powiedziałam jej, że zatrudniliśmy projektanta wnętrz do zaprojektowania całego naszego mieszkania. Uważała, że to strata pieniędzy, że strasznie drogo... Może tanio nie było, ale mieszkać zamierzam w moim mieszkaniu wiele lat i chcę się w nim czuć dobrze. To, co zaproponował projektant wyszło wspaniale. Mama była zaskoczona niektórymi rozwiązaniami, wykorzystaniem przestrzeni, funkcjonalnością mebli... Nie oglądała portfolio projektantów z mist/pl mist/com.pl/portfolio/r056-dom-dabrowa-gornicza/

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lewandowska »

Jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, to ja mocno polecam zajrzeć na stronę strefaplyt/pl w zakładkę "Inspiracje" ;) Ja dzięki ich pomysłom znalazłam swoją wymarzoną sypialnię i jestem na etapie wdrażania projektu w życie ;) Oto ona - strefaplyt.pl/karta-inspiracji/natura--,695 <3


ODPOWIEDZ