Aranżacja wnętrz

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Danuta »

Jeśli szukacie dobrych propozycji na aranżacje mieszkania to skontaktujcie się z tą firmą tu szklarzokuniew/pl/kontakt/ Mają bardzo ciekawe propozycje. Od luster po szklane panele czy kabiny prysznicowe. Ja mam zamiar zamówić panele szklane z grafiką - będą eleganckim i praktycznym elementem dekoracyjnym kuchni.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Bonia »

Lustra są zdecydowanie kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę jeśli myślimy o remoncie łazienki lub myślenie o metamorfozie marradesign/pl/aktualnosci/13-5-zasad-wyboru-idealnego-lustra-lazienkowego-wedlug-salvatori

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zdrowaja »

A no to temat dla mnie całkiem nie do pojęcia, ale nie stać mnie na projektanta. Widzicie, nawet zmniejszyłam projekt względem nowych cen. Zosia mgprojekt/com/pl/zosia , bo ją wybrałam, ma mniejszą przestrzeń, ale i tak dla nas wystarczającą. Nie planujemy więcej dzieci, więc jakoś to będzie. Najważniejsze to żyć szczęśliwie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Znam osoby, które posiłkują się profesjonalnymi firmami do aranżacji wnętrz. My jednak postanowiliśmy sami urządzić nasz dom i całkiem nieźle nam to wychodzi. Oczywiście posiłkujemy się na przykład radami osób ze sklepów wnętrzarskim albo propozycjami jakie znajdujemy w intrenecie. Spójrzcie do tego bloga - mgprojekt/com/pl/blog/wnetrza/ , tam właśnie znaleźliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które nas zainspirowały do śmielszych decyzji aranżacyjnych.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: goskaa54 »

Aranżacja wnętrz to nie taka łatwa sprawa bo trzeba zadbać o wiele dodatków w tym firany i zasłony gotowe nietylkofiranki/pl/178-zaslony-gotowe-na-tasmie Sklep posiada olbrzymi wybór kolorów i wzorów więc łatwo dobierzesz coś dla siebie. Nie zwracaj uwagi na ceny bo te są bardzo niskie więc nie uszczuplą twoich zasobów pieniężnych.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Jak już niejednokrotnie wspominałam sami urządzamy wnętrza naszego domu. Zawsze tak było. Mamy swój ulubiony sklep - to słynny Obi , gdzie zaopatrujemy się w materiały do remontów, tam kupujemy elementy wyposażenia łazienki a także wielu innych pomieszczeń w naszym domu.Obi jest także świetnie zaopatrzony w elementy wyposażenia ogrodów. Polecam.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: violet »

Właściwie to ja mam problem, bo przeprowadziłam się z mieszkania 3-pokojowego do kawalerki, w ramach oszczędności i nie wiem teraz, jak optycznie powiększyć przedpokój . Zależy mi na tym, bo jest naprawdę ciasny, a nie za bardzo mam ochotę przebudowywać, skoro to nie moje. Może coś poradzicie? Jakoś mi pomożecie z tym wszystkim?

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: SebastianUs »

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim profesjonalnej pomocy i jakości w zakresie wyboru odpowiednich odpowiednich elementów wyposażenia, także w zakresie sejfów na dokumenty i środki pieniężne to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez sklep sejf-szafanabron/pl/pl/c/KASA-PANCERNA-KLASA-III/452 u których będziecie mogli liczyć na najlepsze marki, różne modele i pełne wsparcie obslugi, która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że i u Was poszukiwania będą w pełni udane!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

Jeśli robisz remont, to moim zdaniem świetnie sprawdzą się mardom flex listwy. Znajdziesz go na stronie wmb/pl, jak i sporo sztukaterii w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Pigwa »

Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza to możliwości teraz jest naprawdę wiele. Bardzo często w aranżacjach spotyka się na ścianach płytki klinkierowe. Tego typu płytki nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Szeroki wybór płytek klinkierowych znajdziecie w ofercie firmy Feldhaus feldhaus/pl/. Próbki to producent płytek bardzo wysokiej jakości. Płytki wykonane są z specjalnie wyselekcjonowanej gliny, która sprawia, że klinkier wygląda estetycznie, jest trwały i łatwo utrzymać go w czystości.


ODPOWIEDZ