Aranżacja wnętrz

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że aranżując wnętrza warto pamiętać o odpowiednich szafach. Idealnie sprawdzą się szafy przesuwne z lustrem, które optycznie powiększą wam pomieszczenie. Na stronie archiweb/pl/aktualnosci/hit-wnetrzarski-szafy-przesuwne-z-lustrem-872/ możecie przeczytać o nich bardzo wartościowy artykuł. Jednym z chętniej wykorzystywanych zastosowań szaf przesuwnych z lustrem jest stworzenie z nich garderoby, a w takim przypadku szafa taka swoje miejsce znajduje w sypialni. Dzięki temu wasze ubrania będą zawsze uporządkowane.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Jak sobie radzicie z urządzaniem waszych mieszkań czy domów ?Korzystacie z pomocy firm , które profesjonalnie zajmują się aranżacją wnętrz. My z mężem raczej sami sobie radzimy z tym tematem ale w jednym przypadku - w przypadku kuchni daliśmy temat zrealizować firmie która zajmuje się wykonaniem kuchni na wymiar - meble-halupczok/pl/blog/biala-kuchnia-w-kilku-stylach/ .Zależało nam na kuchni białej i takie propozycje znalazłam na stronie jednego z blogów , jaki prowadzi producent mebli kuchennych - firma Halupczok.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Android »

Jak aranżujesz mieszkanie to na pewno szukasz ciekawych rozwiązań które można zastosować w swoim domu. Myślę że listwy dekoracyjne i sztukateria z tego sklepu listwydekoracyjne/pl/ będą idealne. Dzięki takim produktom możesz stworzyć stylowe wnętrze niewielkim kosztem które wytrzyma wiele lat. Przejrzyj ich stronę gdzie masz zebrane wcześniejsze realizacje które mogą podsunąć ci pomysły.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: violet »

W sumie to dziś nie problem, mamy speców, aranżacje w sieci i wiele innych. Wydaje mi się jednak, że dobrym pomysłem będzie coś takiego jak dekoracje me i myself . To nada waszemu wnętrzu czegoś wyjątkowego, nowoczesnego.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: menni »

Mamy speców, ale to nie znaczy że nie warto na własną rękę też szukać informacji. Ja w ten sposób trafiłam na wpis diysy/pl/reklama/jakie-drzwi-do-szafy-przesuwnej-wybrac-podpowiadamy/ dzięki któremu wiele dowiedziałam się na temat wyboru drzwi do szafy. I bardzo dobrze, bo teraz wiem czego dokładnie szukam

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Bonia »

Nowoczesna paleta barw, nowy system Dulux. Dzięki systemowi ACC można szybko i dokładnie zestawiać ze sobą kolory o takiej samej jasności czy nasyceniu. Bez problemu można też dobrać kolory harmonizujące z kolorem o podanym kodzie ACC. duluxprofessional/pl/kolory-farb/system-kolorow-acc/ Dulux kolory to prawdziwy hit.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Danuta »

A co powiecie na taką ofertę tu nietylkofiranki/pl/179-zaslony-gladkie Zasłony gładkie w różnych kolorach. Można je wykorzystać do aranżacji salonu, sypialni czy pokoju dziecka. Warto też zerknąć w zakładki. Ten sklep mam wiele ciekawych propozycji.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że zgodzicie się ze mną ,że czasami drobne szczegóły potrafią zmienić wygląd naszych pomieszczeń, w których mieszkamy. Po ostatnim remoncie salonu chcieliśmy coś pozmieniać w naszym salonie ... i udało się.Zaczęliśmy od zmiany koloru ścian i niektórych mebli. Dopełnieniem zmian były nowe firany ,które kupiłam w sklep Eurofirany . Całkiem spory wybór i dobre ceny , czego chcieć więcej.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Iskra »

Widzę, że znacie się tutaj na rzeczy. A co myślicie na przykład o tego typu dodatkach meblowych https://bihome.pl/Konsole ? Myślicie, że będzie to pasowało do różnych wnętrz? Nie jestem ekspertem w tej branży, ale z tego co widziałem to jest to bardzo atrakcyjna oferta. Mają tam przede wszystkim niskie ceny, a z opinii wynika, że i jakość jest na najlepszym możliwym poziomie.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: treska »

Jestem tego samego zdania! A nic tak świetnie nie sprawdza się przy aranżacji wnętrz jak dekoracje z kwiatów i roślin. Dość długo szukałam namiaru na firmę, która oferuje tego typu dekoracje i udało mi się znaleźć roslinydlabiura/pl/uslugi/dekoracje-swiateczne/ Zostawiam wam namiar, bo być może i ktoś z was będzie zainteresowany.


ODPOWIEDZ