Klimatyzacja do domu

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Klimatyzacja do domu

Post autor: Magiee54 »

Czy ktoś z was poszukuje sprawdzonej firmy, która zajmie się klimatyzacją w waszym domu? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produ ... zacja.html . Sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że są to prawdziwi specjaliści w tej branży. Gorąco ich polecam!

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Franczeska »

Klimatyzatory wiodących marek wraz z ich profesjonalnym montażem można zamówić również po całkiem atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach w firmie czystyklimat/pl/ z Wrocławia. Może ktoś z Was miał już z nią do czynienia i chciałby podzielić się wrażeniami?

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Pigwa »

Klimatyzacja to świetny wynalazek. Ja na początku nie byłam pozytywnie nastawiona bo trochę żal mi było wydawać kasy, ale teraz bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na montaż. Klime kupowałam od firmy salonklimy/pl/ - u nich można zakupić urządzenie wraz z profesjonalnym montażem. Fachowcy dobrali klimatyzator odpowiedni do mojego mieszkania więc wszystko działa bez zarzutu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: kasiunia »

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym już dzisiaj nikogo nie szokuje i wcale nie jest oznaką jakiegoś luksusu. Instalacja ta pojawia się już w wielu nowo budowanych domach jednorodzinnych. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tej instalacji (rodzaje, cena i montaż klimatyzatora) -zapraszam do lektury tego bloga - mgprojekt/com/pl/blog/klimatyzacja/ ,prowadzonego przez firmę projektową. Z racji doświadczenia firmy w tym zakresie i ewentualnych problemów z jakimi mogą borykać się inwestorzy to dobry materiał do przemyśleń.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Niko_dem »

Jeśli budujesz lub masz dom, polecam zainwestować w pompę ciepła. Jest to rozwiązanie bardzo przyjazne dla środowiska, a poza tym klimatyzator może być jedynym źródłem ogrzewania w Twoim domu. Mam pompę ciepła firmy Netsu i mogę ją tylko polecić.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Kswerk »

No u nas w domu od pewnego czasu śmiga klimatyzacja Chorzów Fajnie bo to też alternatywa do ogrzewania bo można i grzac tym sprzętem

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Android »

Jeśli chcesz mieć wydajną i niezawodną klimatyzację w domu to postaw na produkty firmy LG, Rotenso lub Haier a takie montuje ta firma https://www.treesun.pl/klimatyzacja-krzeszowice/ Oni dobiorą ci najlepsze rozwiązania i wykonają profesjonalny montaż. Co ważne klimatyzatory posiadają funkcję jonizacji powietrza co pozwala zabić wszelkie bakterie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: chorobo »

Jak dla mnie oczyszczacze powietrza to świetlne rozwiązanie szczególnie w pracy. Jeśli tak jak ja szukacie odpowiedniego oczyszczacza powietrza, to moim zdaniem warto sprawdzić sobie informacje na tej stronie https://www.climapolska.com.pl/oczyszczacze-powietrza/ . Poza tym wachlarz ofertowy tej firmy jest naprawdę bardzo szeroki.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: zuzia852 »

Nie każdy ma możliwość zamontowania klimatyzacji na ścianie, a w takim przypadku pozostaje już jedynie klimatyzator przenośny. Budzi on często skrajne emocje, ale jeśli zdecydujecie się na klimatyzatory przenośne od NOXA na pewno nie będziecie żałować. Mają świetną jakość, więc na pewno będziecie zadowoleni z tego jak się sprawdzają.


ODPOWIEDZ