Jak szybko sprzątnąć dom?

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

Jeżeli w waszych domach pojawiło się robactwo takie jak pluskwy karaluchy, to myślę że nie warto czekać tylko trzeba działać od razu. Słyszałam że bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach ma firma derato/pl/karaluchy-karaczany-prusaki/ więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie się do nich zgłoście.

patrycja7
Posty: 166
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: patrycja7 »

Na pewno przydadzą Wam się w ogrodzie też różne sprzęty i akcesoria. Warto więc wiedzieć, gdzie można je kupić. Polecam zajrzeć do tego sklepu internetowego: erpixkarcher24/pl/22-zamiatanie . Wybór jest bardzo duży.

zuzia852
Posty: 707
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: zuzia852 »

Ważną sprawą jeśli chodzi o porządek w domu jest czysta pdłoga. Tutaj http://k4design.pl/czysta-podloga-bez-s ... -osiagnac/ możecie poczytać o tym, jak osiągnąć podłogę bez smug, zarówno na panalech, drewnianej podłodze jak i na płytkach. Dzięki domowym patentom można uzyskać naprawdę fajny efekt.

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: lunka »

Szybko nie znaczy dokladnie, a przecież to jest najważniejsze. Są zanieszczycznia których nie widać gołym okiem, dlatego bez dwóch zdań powinniście skorzystać z ozonowania pomieszczeń. Mnie w oko wpadła oferta Airozone. Może i wy będziecie zainteresowani?


ODPOWIEDZ