Jak szybko sprzątnąć dom?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

Jeżeli potrzebujecie gruntownie wysprzątać całe mieszkanie, to myślę że najlepiej będzie, jak skorzystacie z pomocy jakieś profesjonalnej firmy. Z tego co wiem, to tutaj magicclean/pl/sprzatanie-obiektow-publicznych-warszawa/ możecie znaleźć naprawdę fajne usługi, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zerknijcie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: zuzia852 »

W życiu zdarzają się różne sytuacje i często może pojawić się taki problem, jak posprzątanie mieszkania po zmarłym. Dla zdrowia i bezpieczeństwa lepiej zostawić to ekspertom. Często potrzebna jest dezynfekcja po zmarłych łódź i tym zajmuje się firma dezyn/pl/sprzatanie-po-zmarlych-lodz/ , gdybyście w okolicy potrzebowali pomocy.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: miksturka »

No na pewno przy pomocy dobrej jakości środków czystości, znacznie to ułatwia działanie,wiem cos o tym, bo sporo sprzątam. b2b.europedg/pl/kategorie-produktow/srodki-czystosci zobaczcie sobie tutaj, można u nich zamówić wszystko, co niezbędnę każdej pani domu

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: zdrowaja »

No właśnie nie mam tego problemu, bo mieszkam w mikroskopijnej kawalerce i nie mogę się zmusić do sprzątania. Jakoś to do mnie nie przemawia. Dlatego bardzo Was proszę, żebyście jednak mimo wszystko nie radzili mi tego, żeby znaleźć sposób. Odbyłam niedawno wirtualny spacer po domu parterowym i chcę mieć własny dom. Koniec kropka.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Kswerk »

jakby było wam potrzebne mycie okien na wysokości to koniecznie się do gros-prace/pl/mycie-okien-na-wysokosci-slask/ odezwijcie! :) dzięki temu wszystko będzie naprawdę czyściutkie

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: malinka »

Nie wiem, jak to się stało, ale w ogóle nie wpadłam na pomysł, żeby od czasu do czasu wykonać odkamienianie ekspresu do kawy, a nie oszukujmy się, u mnie ekspres idzie kilka razy dziennie, ponieważ bez kawy nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania. Dlatego zastanawiam się, czy jak na biozym/pl/ zamówię taki odkamieniacz, to czy on sobie poradzi?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: patrycja7 »

Zajrzyj też do tego sklepu online: erpixkarcher24/pl/63-chemia . Znajdziesz tam najróżniejsze urządzenia i akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie - zarówno w domu, jak i w samochodzie. Koniecznie się rozejrzyj i pomyśl poważnie o takich zakupach.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Mella »

Odnośnie wyboru dobrej jakości środków do sprzątania, ale również dezynfekcji i prania to na pewno warto sprawdzić ofertę Clovin u których my na przykład kupujemy proszek do prania Signum Color 10kg sklep.clovin/com/pl/proszki-do-prania-kolorow/proszek-do-prania-signum-color-10-kg-worek który nie tylko czyści je z zabrudzeń, ale także delikatnie pielęgnuje. Bardzo dobra cena, miła obsługa także można zrobić również większe zakupy. Pozdrawiam serdecznie :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

:))))


ODPOWIEDZ