Jak szybko sprzątnąć dom?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

A słyszeliście może o czymś takim jak pralnia na telefon? Słyszałam, że to bardzo popularna usługa w dzisiejszych czasach. Nie trzeba wychodzić z domu, a wszystko jest czyste i pachnące i trafia prosto pod wasze drzwi. Z tego co wiem, to tutaj pralnia-warszawianka/pl/ można skorzystać z takiej opcji. Dajcie znać, co o tym sądzicie

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: lunka »

Możecie również skorzystać z usług i pomocy zewnętrznych firm. W dzisiejszych czasach to absolutnie żaden problem. Ja nawet całkiem niedawno zgłosiłam się do firmy Airozone, która ma ogromne doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń. Mieli szybki termin, wykonali usługę bez najmniejszego problemu - naprawdę wam polecam.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: treska »

Zawsze możecie zajrzeć na stronę wyczysc/pl/ Powiem wam, że dla mnie to jest kopalnia wiedzy na temat szybko i skuteczne sprzątania. Właśnie stąd dowiedziałam się o różnych trikach, które znacznie ułatwiają mi utrzymywanie porządku w moim mieszkaniu.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: malinka »

Ostatnio przeszukałam internet pod kątem firm zajmujących się myciem okien w wieżowcach. Trafiłam na urzadzanie/com/pl/jak-sie-myje-okna-w-drapaczach-chmur/ i tam dowiedziałam się, że istnieje taka firma jak Rope Expert. Która nie tylko zajmuje się takimi pracami, ale i oferuje wiele innych usług, warto zapoznać się z ich ofertą.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Android »

Zależy po czym ma być to sprzątanie bo czasem lepiej wziąć specjalistyczną ekipę która szybko i sprawnie sobie poradzi z problemem. Jeżeli cię zaleje to wykorzystaj możliwości firmy kastelnik/pl/sprzatanie-po-zalaniu/ Dzięki nim zniszczenia zostaną szybko ogarnięte a mieszkanie wysuszone i zdezynfekowane. Ja przeżyłem zalanie i wiem o czym mówię więc zaufaj mi.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: irenka »

Do niektórych zadań warto zatrudnić profesjonalną firmę. W temacie okien pomogą oni clearview/pl/. Zajmują się polerowaniem i naprawą szyb. To szczególnie przydatne przy oknach połaciowych oraz w biurowcach. Szyby narażone są na mikrouszkodzenia i zmatowienia, a oni sprawią, że będą wyglądały jak nowe.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: menni »

Ścieranie kurzy czy mycie podłóg nie zajmuje tak naprawdę wiele czasu jak robi się to regularnie. Inaczej jednak sprawa ma się z kanapami czy generalnie tapicerkami, bo one też niestety się brudzą czy plamią i tak łatwo nie jest to doczyścić. Lepiej skorzystać z profesjonalnego prania tym bardziej, że ceny prania tapicerki nie jest wysoka

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Mella »

Jeżeli chodzi o zachowanie porządku w przestrzeni firmowej i nie tylko to tutaj zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia również Wam ofertę sklepu sklep.cleanway/pl/56-urzadzenia-czyszczace w którym będziecie mogli znaleźć wszystko czego tak naprawdę możecie potrzebować z wysokiej jakości sprzętu aby zachować porządek na dużych przestrzeniach, aby wszystko wyszło dokładnie tak jak sobie zaplanowaliście. Mam nadzieję, ze wszystkie braki uda się sprawnie uzupełnić. Pozdrawiam!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: chorobo »

;) ;)


ODPOWIEDZ