Jak szybko sprzątnąć dom?

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Kobietaewka77 »

Również kupuję środki czystości w sklepie Clean 24, i chyba nie zmienię na nic innego, ponieważ jestem zadowolona szczególnie z tego, że nie podrażniają skory dłoni, a mi jest trudno znaleźć cos takiego, bo mam delikatną skórę, wiec jak już na cos trafię, to raczej nie zmieniam ich na inne. Tym bardziej że nie mam powodu, bo są to bardzo skuteczne środki, a dodatkowo przepięknie pachną.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Android »

Jeśli jesteś z stolicy i chcesz szybko doprowadzić dywany i wykładziny które masz w domu lub firmie do ładu to zleć pranie tej firmie pralnia-warszawianka/pl/ Przyjadą we wskazane miejsce i szybko wykonają powierzoną usługę a jeśli będzie potrzeba to dodatkowo mogą wykonać usługi prania i prasowania domowych ubrań. Wszystko w atrakcyjnej cenie a dla stałych klientów są ciekawe abonamenty.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: lewandowska »

Podstawa to dobre środki czystości, które szybko usuną zabrudzenia. W innym przypadku możemy mieć problemy z wyczyszczeniem plam. Dlatego ja stawiam na sprawdzone produkty, które stosuję od dłuższego czasu. W tym sklepie kupuję środki czystości do domu: multi-branch/pl/ i mogę polecić te produkty. Bez problemu usuwają plamy i zabrudzenia. Warto wypróbować :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: zuzia852 »

JA dom sprzątam tak gruntowanie raz w tygodniu w sobotę ale nie spieszę się z tym bardzo bo chcę żeby było to zrobione dokładnie. Niedawno znajoma opowiedziała mi o odkurzaczu do szyb, takim leifheitsklep/pl/pl-pl/odkurzacze-do-szyb/4798 i chcę też go do siebie zamówić bo ponoć jest super.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, czy na pewno chcecie organizować to na własną rękę, czy bierzecie pod uwagę możliwość skorzystania z zewnętrznych firm? Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do idealnesprzatanie/pl/sprzatanie-obiektow-publicznych/ i przekonali się co do tego, w jakim kierunku warto ruszyć z wyborem firmy sprzątającej. Myślę, że będzie to dla Was bardzo cennym wyborem, pomyślcie nad tym.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: charakterna »

Sprzątanie nie musi być też jakieś skomplikowane, tutaj dompomyslow/pl/zadbany-dom/8-patentow-ktore-ulatwia-sprzatanie/ możecie poczytać sobie porad, które ułatwią wam porządkować dom. Możecie dowiedzieć się jakie artykuły kupić do sprzątania? Jak przydaje się soda oczyszczalna? I też wiele inny wiadomości.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Erin »

To ja nie wiem czy w ogóle jest to możliwe aby szybko dobrze sprzątnąć dom. Ale moim zdaniem najważniejsze jest to, aby mieć dobrej jakości środki czystości bo to połowa sukcesu. Więc szukałam czegoś właśnie takiego w internecie. I tak też między innymi tutaj cleantec/com/pl/chemia-srodki-czystosci-c-1.html znaleźć można bardzo dużo świetnych środków czystości i to w super cenach. Także czasami warto poszukać danej rzeczy w internecie.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: franka »

My w domu sprzątamy dokładnie raz w tygodniu. Kierujemy się ekologią i zmieniliśmy całe życie. Dosłownie ustawiliśmy wszystko pod eko. Włącznie z wymianą chemii w całym domu. Korzystamy tyko z ekologicznych środków czystości. Robimy zakupy w herbi.shop/kategoria-produktu/herbi-clean/ . Są to produkty na bazie ziół, bardzo wydajne i utrzymujące zapach. Bez problemu usuwają wszelkie zanieczyszczenia.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: treska »

To zależy z jakim problemem się zmagacie, jeśli ze szkodnikami to nie ma co działać na własną rękę. Lepiej od razu zgłosić się do firmy DDD usługi. Wiem co mówię, bo nie tak dawno sama byłam w podobnej sytuacji.

Awatar użytkownika
Baszgi41
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:45 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Baszgi41 »

Bardzo ciekawy sprzęt. Może sam z niego skorzystam.


ODPOWIEDZ