Klimatyzacja

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Klimatyzacja

Post autor: deborah »

Klimatyzacja Rybnik - zastanawiam się nad zamontowaniem instalacji w domie jednorodzinnym. Co sądzicie o takim pomyśle? Warto się zdecydować?

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Klimatyzacja

Post autor: Amy9602 »

Moim zdaniem warto postawić na dobry klimatyzator ;) Urządzenie w lecie idealnie schłodzi pomieszczenia, a w zimie może je ogrzać. Polecam zajrzeć na stronę czystyklimat/pl/13-klimatyzatory-scienne, gdzie znajdziecie profesjonalne urządzenia.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Klimatyzacja

Post autor: zdrowaja »

Liczę, że uda Wam się odpowiednio to wszystko poprowadzić, bo ja sama nie mam idealnego rozwiązania. Co prawda wiem, że montaż klimatyzacji Rzeszów można zamówić w firmie Resan, ale w ogóle nie słuchałam o nich, kiedy znajoma coś mówią. Chętnie się przekonam od klientów, jakie są o nich opinie.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Klimatyzacja

Post autor: Iskra »

W tym roku chciałbym wymienić klimatyzację w moim sklepie - zapowiada się wyjątkowo upalne lato, dlatego chcę zapewnić komfort moim klientom. Zastanawiam się nad montażem urządzenia ze strony https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacj ... klepu.html - czy ktoś miał doświadczenie z tym producentem i mógłby się wypowiedzieć czy warto? Będę wdzięczny za wasze opinie!

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Klimatyzacja

Post autor: violet »

A czym różni się wentylacja od klimatyzacji? Jak to widzicie? Nie mogę ogólnie wam niczego wskazać, sama tylko wentylacje Rzeszów oglądałam, ale nie wiem do końca, co robić. Chodzi o to, że jednak nie wiem, czy mam to dopasowywać, czy jedno z drugim jakoś połączyć... No , po prostu nie wiem i potrzebuję Waszej porady po prostu.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Klimatyzacja

Post autor: Pigwa »

Klimatyzacja jest super, jeśli jeszcze nie macie to koniecznie sobie zamontujcie. Podrzucam wam namiary na firmę, która nam montowała klimę jkprojekt/pl/ . Mają bardzo duży wybór urządzeń, dobrze dopasowują klimatyzator do wielkości pomieszczenia, zajmują się też montażem oraz serwisem.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Klimatyzacja

Post autor: miksturka »

No moim zdaniem klimatyzacja do mieszkania , to teraz absolutny must have. Każdy z nas wie jakie potrafimy mieć upały i jak się człowiek wtedy męczy. Nie wiadomo co zrobić, żeby sobie ulżyć, a taka klimatyzacja może być doskonałym rozwiązaniem :)

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Klimatyzacja

Post autor: malinka »

Dobrą opcją zdecydowanie będzie również rekuperator domowy . Jak jeszcze się nad tym nie zastanawialiście warto nadrobić ten temat... Dzięki tej opcji będziecie mogli nie tylko zapewnić sobie świeże powietrze każdego dnia, ale i również będziecie mogli odzyskiwać ciepło- a w ten sposób docieplać dom.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Klimatyzacja

Post autor: Mella »

Odnośnie poszukiwań jak najwyższej jakości w zakresie wyboru odpowiednich środków do czyszczenia klimatyzacji to jak najbardziej warto wspomnieć o ofercie przygotowanej przez airok/pl u których znajdziecie naprawdę szeroki wybór propozycji, licząc na jasne warunki i terminowość przeprowadzonych realizacji. My akurat do jednostki zewnętrznej i wewnętrznej kupiliśmy gotowy ZESTAW KIT 6 gotowych preparatów do szybkiego czyszczenia i serwisowania klimatyzacji. Daje radę, a przede wszystkim oddychamy czystym powietrzem. Pozdrawiam!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Klimatyzacja

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto również pomyśleć o tym jak będzie przebiegała wentylacja w wybudowanym już w domu. Z tego co wiem, to ta firma stiebel-eltron/pl ma w tym temacie naprawdę duże doświadczenie, więc jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś interesującego, to czy warto się do nich zgłosić.


ODPOWIEDZ