Nowy rower - zakup

karinaMa
Posty: 243
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak! Liczy się przede wszystkim to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze sprzęty pod kątem swoich potrzeb. Jeśli chcecie sprawnie poruszać się po mieście, to na pewno warto byłoby zajrzeć do http://kochamrower.pl/kupno-roweru/rowe ... e-polecic/ i zorientować się w tym, dlaczego tyle osób dzisiaj stawia na rowery elektryczne na szerokich oponach. Czuję, że mogłoby być to dla Was najlepszą opcją, sami się o tym przekonajcie!

irenka
Posty: 86
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: irenka »

Gdybym miała coś zaproponować z rowerów szosowych to byłyby to rowery szosowe TREK. Ich rowery trzymają jakość. Są wygodne, wydajne i niezależnie od stylu jazdy można znaleźć coś dla siebie. Sklep GOOD SPORT ma szeroki asortyment jeśli chodzi o rowery Trek. Zresztą rzuć okiem https://goodsport.pl/rowery/szosowe/ - zdecydowanie jest w czym wybierać.

bodo
Posty: 137
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: bodo »

Zapiszcie sobie namiar na ten sklep. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji, jeśli chodzi nie tylko o rowery, ale również części czy akcesoria. Między innymi znajdziecie tam koła do roweru. Wybór jest spory.


ODPOWIEDZ