Co na prezent?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co na prezent?

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że naprawdę ciekawe prezenty dla waszych mam znajdziecie na tej stronie taniaksiazka/pl/fizyka-podrecznik-liceum-i-technikum-klasa-3-zakres-podstawowy-szkoly-ponadpodstawowe-grzegorz-wojewoda-p-1549565.html . Przyznam szczerze, że udało mi się tam zakupić sporo fantastycznych książek dla mojej mamy. Mam nadzieję, że będzie zadowolona.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: kasiunia »

Co może być dobrym prezentem? Według mnie odpowiedź jest dość prosta. Zorientujcie się czym interesuje się solenizant i postarajcie się trafić jego gusta i potrzeby. Mój brat bardzo lubi sztukę współczesną , więc malarze sztuki nowoczesnej będą dobrym wyborem, a konkretnie reprodukcje ich dzieł. Dowiedzcie się więc najpierw jakie wasz solenizant ma hobby ... i do dzieła.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Co na prezent?

Post autor: Danuta »

Ja jestem na etapie planowania Dnia chłopaka. Niby czasu jeszcze dużo, ale ja nie lubie nic robić na ostatnią chwilę. Właśnie trafiłam na taką ofertę tu bee/pl/t/prezenty-na-dzien-chlopaka Chyba wybiorę coś z tej oferty. Może dobrej marki kosmetyk będzie dobrym prezentem. To bardzo dobrze zaopatrzony sklep w którym jest duża oferta prezentów - warto zerknąć też w zakładki.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Co na prezent?

Post autor: zezowaty »

Ostatnio ogladając różne oferty trafiłem na taka tu e-kidsplanet/com/torby-walizki-plecaki-dla-dzieci Bardzo ładne kolorowe plecaki dla dzieci. Moim zdaniem taki plecak o wzorze ulubionego zwierzaka np dinozaura bedzie dobrym pomysłem na prezent. Zobaczcie sami - warto.


ODPOWIEDZ