Warsztat

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Warsztat

Post autor: bodo »

Swój własny warsztat na pewno możecie wyposażyć tutaj bezprzewodu/pl/poziomice-milwaukee . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i przede wszystkim profesjonalnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na jakość oraz profesjonalne i praktyczne rozwiązania, które faktycznie się sprawdzą.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Warsztat

Post autor: patrycja7 »

W moim przypadku świetnym rozwiązaniem okazał się warsztat blacharsko-lakierniczy Koszalin Piotr Wacholc: autowacholc/pl/ . Dzięki tym fachowcom po wypadku moje auto wygląda jak nowe. Polecam jeśli szukacie blacharza oraz lakiernika.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Warsztat

Post autor: Iskra »

Jakiś czas temu miałem poważną stłuczkę - kierowca pojazdu wymusił pierwszeństwo i we mnie wjechał. Całe szczęście nic mi się nie stało, ale auto zostało uszkodzone - w szczególności prawy bok oraz tył samochodu. Postanowiłem naprawić szkodę i skontaktowałem się z lakiernią samochodową https://auto-lakiernik.pl/, która realizuje naprawy w mojej okolicy. Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez tą firmę - naprawa została bardzo szybko zrealizowana, a koszt usługi został pokryty przez firmę ubezpieczeniową sprawcy stłuczki. Całe szczęście dostałem auto zastępcze, na czym mi bardzo zależało.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Warsztat

Post autor: Android »

Jak poszukujesz maszyn CNC lub akcesoriów do nich to polecam zapoznać się z ofertą stmech.eu/kontakt/ Jest to lider rynku jeśli chodzi o systemy i technologie mechaniczne. Mają szeroki zakres produktów i na pewno doradzą ci co będzie najlepsze dla twojej firmy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Warsztat

Post autor: chorobo »

Jeżeli macie własny biznes i poszukujecie dobrego serwisu sprężarek lub dmuchaw, to moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tej firmy czemar/pl/pl/16-instalacje-sprezonego-powietrza . Posiadają świetny serwis, a także możliwość wynajmu urządzeń. Uważam to za bardzo wygodne ponieważ nie musicie się martwić tym, że praca stanie w miejscu.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Warsztat

Post autor: zdrowaja »

W sumie jestem prawie niemożliwie przygotowana do tego, żeby odpowiednio wyposażyć warsztat, ale nie do końca mam pewność tego, co będzie dla mnie sensowne. I dlatego naprawdę sporo o tym myślę, no i dlatego podpowiedzią dla mnie będą Wasze wskazówki. Póki co też filtracja oleju hydraulicznego mnie interesuje. Macie na ten temat info?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Warsztat

Post autor: menni »

Często na różnego rodzaju warsztatach widzę regały tego typu e-regaly/pl/ . Muszą być solidne skoro spotykam je co chwila u różnych mechaników samochodowych. Zastanawiam się nad zakupem jednego regały. Macie jakieś opinie na ich temat?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Warsztat

Post autor: kasiunia »

Wiele zależy od tego jakie branży prowadzicie warsztat. Mój brat zajmuje się ogólnie pojętym ślusarstwem i z tego co nam ostatnio relacjonował wiem ,że szukał firmy która zajmuje się precyzyjnym cięciem blach. Okazało się ,że w Rzeszowie znajduje się firma Fasanio , dla której obróbka laserowa elementów metalowch czy blach nie stanowi problemu. Brat jest bardzo zadowolony z początków współpracy.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Warsztat

Post autor: violet »

Ja to się wręcz zastanawiam, jakie mam kupić elementy do warsztatu, ale i jaką podłogę mam zrobić. Dlatego zerkam też tutaj skleptechniart/pl/ , co mi wskażecie, bo jednak mimo wszystko zależy mi na tym, by ten element był dobrze wykonany. Czekam na podpowiedzi i wskazówki. Każda jest naprawdę mile widziana i będę zobowiązana, jeśli mi to wskażecie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Warsztat

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ