Warsztat

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Warsztat

Post autor: karinaMa »

Odpowiednie wyposażenie warsztatu powinno być przecież dla Was podstawą. Właśnie dlatego już teraz zajrzyjcie do phuabc/com/pl/ i sprawdźcie takie elektronarzędzia. Czuję, że jeśli w odpowiedni sposób podejdziecie do ich wyboru, to będziecie w stanie uzyskać znacznie lepsze efekty Waszej pracy.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Warsztat

Post autor: lewandowska »

Jeśli planujecie otwarcie własnego warsztatu samochodowego, musicie zadbać o jego odpowiednie wyposażenie.
My właśnie niedawno otwieraliśmy warsztat i też kupowaliśmy nowy sprzęt. Po przeglądnięciu oferty rynkowej największy wybór sprzętu był w iParts: iparts/pl/dodatkowa-oferta/akcesoria,sprzet-warsztatowy-i-narzedzia,66-231.html ;) To właśnie tutaj mąż kupił wszystkie potrzebne narzędzia do zakładu i stąd bierze części do naprawy samochodów :)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Warsztat

Post autor: bodo »

A macie już nitownice w swoim warsztacie? Jeśli nie, to myślę, że warto zerknąć sobie tutaj slavi/pl/blog/aktualnosci-i-porady/nowosc-nitownica-do-nitonakretek-hydrauliczno-pneumatyczna-kj73.html . Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, który może okazać się bardzo pomocny. Dzięki temu będziecie mogli wybrać rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Poczytajcie sobie na ten temat.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Warsztat

Post autor: Amy9602 »

A z jakiego serwisu samochodowego korzystacie w razie awarii swojego samochodu? Bo ja zazwyczaj korzystam z usług omt-serwis/pl/, gdzie profesjonalnie zajmują się samochodem, a także świadczą usługi związane z pomocą drogową i wypożyczalnią :)

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Warsztat

Post autor: kleopatra »

A ja mam świetnych mechaników w tym eurocar-zarow/pl/ serwisie i nie obawiam się że nie sprostają zadaniu albo że mnie naciągną na jakieś dodatkowe koszty, znają się na samochodach i rzetelnie się nimi zajmują

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Warsztat

Post autor: zuzia852 »

Każdy warsztat samochodowy musi mieć miejsce w którym będzie się zaopatrywał w części samochodowe. Tutaj aparts/pl/czesci/ford-fiesta-vi-cb1-ccn-2008-06-,1-00036-07585.aspx macie jeden z takich sklepów internetowych i warto od nich zamawiać bo mają duży wybór i też do tego dobre ceny.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Warsztat

Post autor: pikawka »

Moim zdaniem, dobrze jest mieć w domu zestaw potrzebnych narzędzi i sprzęt by samemu wykonać potrzebną naprawę. Widziałam, ze tutaj eldor24/pl/jednozylowe/przewod-lgy-075-mm2-h05v-k-300-500v-fioletowy mają dobry wybór wszelkiego rodzaju elektroniki. Moze Ci się przydać.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Warsztat

Post autor: Android »

Jak masz warsztat to na pewno zainteresuje cię oferta firmy stmech.eu/ która ma maszyny i akcesoria do obróbki stali. Oprócz tego mają narzędzia wysokiej jakości do pozostałej obróbki. Dzięki nim dostaniesz najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie od znanego producenta.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Warsztat

Post autor: chorobo »

Jeżeli chodzi o mnie to ostatnio korzystałem z serwisu sprężarek u tej firmy czemar/pl/pl/ . Myślę, że śmiało mógłbym ich polecić każdemu, kto boryka się z problemami dotyczącymi sprzętu. Posiadają profesjonalny serwis, a także sprzedają części zamienne. Świetna i jakościowa firma.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Warsztat

Post autor: paulajacka12 »

Posiadając swój warsztat z pewnością zainwestowaliście w nitownice, które mają szerokie zastosowanie w różnych sektorach usług. Na pewno warto podczas wymiany zużytych elementów zainwestować w części do nitownic najwyższej jakości, gdyż wtedy eksploatacja będzie dłuższa i wydajniejsza. Jeśli chodzi o konkretne elementy do nitownic to w sklepie znajdziecie między innymi łożyska, kołnierze, śruby, krzyżaki satelitów, głowice cylindryczne, podkładki czy satelity.


ODPOWIEDZ