Budowa domu

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Budowa domu

Post autor: violet »

Dzień dobry, czy możecie mi powiedzieć, jak może wyglądać budowa odpowiedzialnego domu? Czy coś poradzicie w tym względzie? Ogólnie takie mgprojekt/com/pl/dom-na-poludniowej strony sprawdzam i mam tu piękny domek. Chętnie dowiem się, jakie są wasze opinie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Budowa domu

Post autor: Android »

My przy budowie własnego domu chcemy korzystać z nowoczesnych technologii. Bardzo zaciekawiła nas ta oferta tu inverter/com/pl/ Teraz bardzo modne są domy energooszczędne, pasywne. Co ciekawe można nie tylko oszczędzić na energii ale też mieć zysk za odsprzedaż nadprodukcji energii.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Budowa domu

Post autor: goskaa54 »

Jak budujesz dom to będzie używany ciężki sprzęt a ten potrzebuje do działania kompresorów które zakupisz lub wynajmiesz tutaj almig/pl/ Sprzęt jest produkcji niemieckiej więc wiesz że jakość z górnej półki która nie zawiedzie. W razie kłopotów mają też serwis który szybko upora się z każdą awarią.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Budowa domu

Post autor: karinaMa »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zdecydowali się na wykorzystanie najlepszych rozwiązań w kontekście budowy domy. W składzie drewna sopexim/pl/2021/06/10/drewno-do-budowy-dom/ możecie zamówić specjalnie przygotowane drewno pod budowę domu. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo to ważna rzecz.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Budowa domu

Post autor: chorobo »

Przed rozpoczęciem budowy, warto przemyśleć takie sprawy, jak np. kwestie ogrzewania. Jeżeli chcecie kominek, to warto wcześniej zaplanować na niego odpowiednią przestrzeń. Tutaj : obud/pl/art,22840,jestes-eko--postaw-na-kominek-w-domu-pasywnym-lub-modulowym,d_instalacje możecie dodatkowo przeczytać o zaletach posiadania kominka w domach pasywnych. Może przydadzą wam się takie informacje.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Budowa domu

Post autor: Jsigowacy »

W projekcie wyposażenia domu, czy mieszkania, warto uwzględnić miejsce na sejf. Coraz więcej osób decyduje się na taki zakup - w sejfie można bezpiecznie przechowywać dokumenty, pieniądze, czy biżuterię. Widziałam ciekawe modele sejfów domowych w sklepie sejfexpert/pl/ - może któryś Was zainteresuje.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Budowa domu

Post autor: Iskra »

Budowa domu to naprawdę wielka odpowiedzialność - warto przed rozpoczęciem budowy posprawdzać wszystkie przepisy. Mało brakowało, a miałbym duże problemy bo chciałem zacząć budowę domu bez przeprowadzenia badań geologicznych - całe szczęście mój sąsiad czuwał i powiedział, że jeżeli nie będę posiadał opinii geologicznej od geologów to mogę dostać bardzo dużą karę finansową. Zadzwoniłem do firmy https://geobud.pl/ i niezwłocznie wykonali wszystkie niezbędne badania - dostałem obszerną opinię, a mój dom w tym momencie jest już prawie na wykończeniu.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Budowa domu

Post autor: gitarka »

Bardzo ciekawą opcją jest też system jednego klucza. Tutaj znajdziecie więcej informacji o tym, na czym polega abus pfaffenhain: masterkey/com/pl/abus-pfaffenhain-standard-.html . Moim zdaniem takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Budowa domu

Post autor: kygo »

Jeśli chcesz postawić wyjątkowy dom to pamiętaj o konieczności wykonania projektu tego domu. W tym zadaniu pomoże Ci biuro projektowe zarzycki-konstrukcje/pl/ . Zachęcam do kontaktu z nimi.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia »

Budowanie domu to dość poważne przedsięwzięcie zarówno organizacyjne jak i finansowe. Zaczynamy najczęściej od wyboru działki budowlanej - czyli miejsca, gdzie powstanie nasz dom. Poszukiwania w projektu w naszym przypadku trwały 2 miesiące - to dość sporo czasu ale z perspektywy czasu widzimy ,że warto było czekać. Nasz projekt domu to projekt parterowy mgprojekt/com/pl/parterowy a znaleźliśmy go w pracowni Mg Projekt. Warto było czekać, bo domek bedzie miał świetny układ pomieszczeń.


ODPOWIEDZ