Ginekolog

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Ginekolog

Post autor: deborah »

Ginekolog prywatnie Kraków - jakiego specjalistę polecacie? Szukam osoby z dobrym podejściem, ponieważ chcę umówić córkę na pierwszą wizytę.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Ginekolog

Post autor: karinaMa »

Ale przecież jeśli przechodzicie bardzo bolesne miesiączki, to na pewno same wiecie, jak dużym może być to dla Was utrudnieniem w kontekście codziennych obowiązków. Właśnie dlatego ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście dobrze zastanowili się nad tym, co mogłoby okazać się dla Was najskuteczniejsze. To ważna rzecz, więc nie zapominajcie o tym.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Ginekolog

Post autor: Pigwa »

Cóż, jeśli chodzi o ginekologa to moim zdaniem najlepiej korzystać z prywatnego gabinetu. Niestety na NFZ sa ogromne kolejki a poza tym czasem jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Ja chodzę do centrum danea/pl/ . Tu w zasadzie zaczęłam się leczyć, kiedy nie mogłam zajść w ciąże. A potem jak się udało to u nich kontrolowałam przebieg ciąży. W centrum Danea pracują bardzo doświadczeni lekarze, dzięi czemu jakośc usług jest naprawdę wysoka.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Ginekolog

Post autor: patrycja »

Ja też miałam bolesne miesiączki i niestety okazało się że choruję na endometriozę po diagnostyce w szpitalu medicover. Szkoda że tak późno się dowiedziałam na co właściwie choruję bo dopiero teraz mam odpowiednią opiekę medyczną

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Ginekolog

Post autor: kleopatra »

Jeśli chodzi o mojego ginekologa to ostatnio zalecił mi taki żel gedeonrichter/pl/produkt/papilocare/ , to jest lek usuwający wirusa hpv z szyjki macicy, pomaga też wyleczyć zmiany na szyjce które wirus wywołał

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ginekolog

Post autor: zuzia852 »

Do dobrego ginekologa trzeba się też wybrać z pozytywnym testem ciążowym. Zleci badania, oceni jak rozwija się dziecko. W pierwszym trymestrze można wykonać już badania prenatalne w tym test Nifty Pro testdna/pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/ . Badanie wykonywane z próbki krwi pobranej od matki jest w pełni bezpieczne i wykazuje wysoką czułość na badane choroby.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Ginekolog

Post autor: gosiek »

Ja właśnie jestem umówiona na wizytę do swojego ginekologa. Poważnie rozważam stosowanie antykoncepcji. Zależy mi na skutecznym zabezpieczeniu, teraz zbliżenia zbyt mocno mnie stresują. Słyszałam, że są takie tabletki z hormonem estetrol jeśli dobrze zapamiętałam nazwę, który jest neutralny dla wątroby i nawet bezpieczny dla cukrzyków.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Ginekolog

Post autor: AsiaS »

Dziewczyny też miałam bardzo bolesne miesiączki i tym co mi pomogło była rehabilitacja uroginekologiczna, żadne tabletki. Mialam kilka sesji z klinice enel sport bardzo miła pani fizjoterapeutka w ogóle nie musicie się stresować ani niczego wstydzić atmosfera jest super :) Zostawiam wam link poczytajcie o tym bit.ly/rehabilitacjauroginekologiczna

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ginekolog

Post autor: chorobo »

Jeżeli mowa o dobrym ginekologu, to moja przyjaciółka zachwycała się tym gabinetem: https://gabinetylucka.pl. Znajdziecie tam pełnoprawny i ciekawy wachlarz ofertowy pełen możliwości. Posiadają nawet diagnostykę prenatalną czy badania ultrasonograficzne.


ODPOWIEDZ