Wysyłka kwiatów

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Wysyłka kwiatów

Post autor: Magiee54 »

Zastanawiacie się, która kwiaciarnia oferuje przesyłka z kwiatami ? Zależy wam na przyzwoitych cenach i szybkiej przesyłce? W takim razie zdecydowanie mogę wam polecić tą firmę. Sam korzystałem z ich usług jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony! Ciężko znaleźć kogoś lepszego w tej branży.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Wysyłka kwiatów

Post autor: Android »

Kwiaty możesz wysłać z każdej kwiaciarni w kraju a przesyłkę zlecić sprawdzonej firmie kurierskiej. Jak wybrać najlepszą i najtańszą masz podane tutaj sendit/pl/blog/od-czego-zalezy-koszt-przesylki-kurierskiej i od ręki możesz też zlecić wysyłkę bo to broker kurierski z dostępem do większości firm kurierskich. Na pewno kwiaty dotrą na czas jeśli wybierzesz ich.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wysyłka kwiatów

Post autor: treska »

W pierwszej kolejności to potrzebujecie namiaru na sprawdzoną pracownię florystyczną, gdzie faktycznie potrafią wyczarować cuda. I ja, ze swojej strony to szczerze mogę wam polecić ofertę: kwiataga/pl/ Namiar na tę pracownię dostałam od koleżanki i na własnym przykladzie wiem, że tworzą tam cuda ;)

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Wysyłka kwiatów

Post autor: Iskra »

Może firma e-kwiaty pomoże Wam w tej kwestii? Z własnego doświadczenia wiem, że to rzetelny wybór. Nigdy nie miałem żadnych problemów z ich usługami. Jeżeli chcecie to zdecydowanie mogę Wam to polecić. Poza tym mają tam bardzo atrakcyjne ceny jak za takie piękne kwiaty.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Wysyłka kwiatów

Post autor: Kswerk »

Ja ostatnio kwiaty głownie sama sobie zamawiam :) na domowa-dzungla/pl/podloze-do-filodendronow-i-monster podłoże do filodendronów też zamówiłam żeby lepiej im się roslo!


ODPOWIEDZ