Uzależnienie od alkoholu

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Alexia »

Najważniejsze, aby taka uzależniona osoba wykazała chęć uczestnictwa w terapii. Ośrodków jest naprawdę dużo i można wybrać taki, który warunkami najbardziej nam odpowiada. Na przykład Kryształowy Płomyk, gdzie pacjenci bardzo chętnie przebywają i mogą liczyć na zaangażowanie specjalistów.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: karinaMa »

Uzależnienie od alkoholu jest jednym z najbardziej destrukcyjnych nałogów, które wpływają nie tylko na osobę uzależnioną, ale też na całe jej otoczenie. Właśnie daltego warto zrobić wszystko, by pozbyć się tej choroby. Na stronie odnowa24h/pl/ dowiadywałem się, na jakie wsparcie można liczyć w ośrodku leczenia uzależnień. Na szczęście nie miałam z takimi miejscami styczności, jednak czuję, że może być to bardzo przydatne w wychodzeniu z uzależnienia.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: bubaa »

To prawda, taka profesjonalna terapia w dobrym ośrodku na pewno pomoże. jeśli chodzi o konkretne miejsce to warto wspomnieć o Nefo, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/NefoPL/. Jedna z bliskich mi osób przeszła tu terapię i dziś znów cieszy się życiem. poza terapią stacjonarną oferują tez pomoc online, w ramach terapii grupowo-indywidualnej.


ODPOWIEDZ