opakowania z tworzyw sztucznych

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: deborah »

Jakiego producenta opakowania z tworzyw sztucznych polecacie? Zależy mi na wysokiej jakości wykonaniu.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: lewandowska »

Ja bardzo lubię używać folii stretch. Jest bardzo wytrzymała, można szczelnie zawinąć w nią każdy produkt, a jedna rolka starcza na długo (oczywiście w zależności od użytkowania). Kiedyś kupowałam w marketach, jednak wraz ze wzrostem cen zauważyłam spadek jakości, dlatego przeszłam na zamawianie jej online. Biorąc kilkanaście sztuk, wychodzi dużo taniej! opaksystem/pl/pl/c/Folia-stretch/61

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: karinaMa »

Jasna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w kontekście Waszego biznesu. Moim zdaniem jesteście w stanie już teraz poradzić sobie przy wykorzystaniu takich pianek jak mac-graf/com/pl/produkt/pianka-polietylenowa Weźcie to pod uwagę, bo to ważna rzecz.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: zuzia852 »

Jeśli poszukujesz porządnych opakowań z tworzyw sztucznych do Twojej firmy, to mogę polecić Ci ofertę producenta yanko/com/pl . Zajmują się produkcją opakowań wysokiej jakości. Znajdziesz u nich opakowania zarówno z tworzyw sztucznych, jak i opakowania ekologiczne.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto również zainteresować się propozycjami, które można znaleźć w internecie. Tam zazwyczaj jest dużo większy wybór i cenowo wydaje się to bardziej atrakcyjne. Wiem, że ta firma le-mar/pl/produkujemy/przekladki-foliowe/ zajmuje się między innymi produkcją tego typu opakowań, więc myślę że znajdziecie u nich to, czego poszukujecie

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: menni »

W takim razie zobacz więcej i poczytaj sobie dokładnie o producencie Omega Plastics, ponieważ jest to znany producent jeśli chodzi o opakowania przeznaczone dla branży chemii gospodarczej oraz kosmetycznej.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: opakowania z tworzyw sztucznych

Post autor: minella »

Mnie interesuje coś takiego jak folia bąbelkowa bo chcę opakować delikatne przedmioty przy przeprowadzce, jak będą niezabezpieczone to coś może się uszkodzić więc lepiej sobie zakupić taką folię przed przeprowadzką


ODPOWIEDZ