Systemy tarasowe

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Systemy tarasowe

Post autor: Android »

Co sądzicie o tym żeby wykonać piękny taras taki na bazie produktów z oferty drutex/pl/? Chcę mieć ładne przeszklone miejsce i dlatego stawiam na ich rozwiązania bo mają atrakcyjne ceny i jakość. Macie jakieś porady w tym temacie?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Systemy tarasowe

Post autor: zuzia852 »

Co do Tarasu to ja wam powiem że tutaj gardenspace/pl/akcesoria-na-taras widziałam fajne akcesoria tarasowe, zamawiać niedługo sama je będę bo zaczynam remont i zmieniam całą aranżację. Będzie bardziej nowocześnie, mam nadzieję że stylowo też.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Systemy tarasowe

Post autor: Franczeska »

A czy kojarzycie może taką firmę jak Fabryka Tarasów? Ja ostatnio trafiłam na jej ofertę na stronie internetowej fabrykatarasow/pl/. Zauważyłam, że firma oferuje wysokiej jakości tarasowe deski kompozytowe oraz płyty tarasowe. Ogólnie firma posiada w branży wieloletnie doświadczenie, więc wydaje mi się, że warto jej zaufać :) A Wy jak sądzicie? Czy mieliście może wcześniej z tą firmą do czynienia?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Systemy tarasowe

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz wykonać zadaszenie tarasu to polecam płyty poliwęglanowe z tanietworzywa/pl/ U nas sprawdzają się świetnie na pergoli. Można korzystać z tarasu nawet jak pada lub wieje wiatr.


ODPOWIEDZ