Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Post autor: Amy9602 »

Hej. Jeśli nie wiecie, jaki wózek wybrać dla swojej pociechy to zdecydowanie zachęcam do wyboru wózka od venicci/pl/, ma wszystko, czego potrzeba, do tego funkcjonalny i przede wszystkim ma świetne prowadzenie. Już testowaliśmy po szutrowej i leśnej drodze i brak zastrzeżeń, idzie wręcz jak strzała ;)

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Post autor: patrycja »

Nie miałam problemu z wyborem wózka bo postawiłam na x-landera. Bardziej przekonał mnie wizualnie i wtedy właśnie na tym opierałam swoją decyzję. Teraz, gdy wózek używam już od kilku miesięcy stwierdziłam, że wybór był naprawdę dobry, bo z nim mogę spacerować dosłownie wszędzie i każdy spacer jest odpoczynkiem i przyjemnością.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Post autor: zuzia852 »

Jeśli chodzi o wózki to pozostaję wierna marce Riko. Odkąd kupiłam Riko Side, nie wyobrażam sobie mieć innego. Jest solidnie wykonany, praktyczny i lekki.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Post autor: chorobo »

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio stwierdziłam, że przydałby mi się nowy wózek spacerowy kinderprams/pl/pl/producers/cybex-1591460483.html. Na stronie sklepu można znaleźć naprawdę bardzo duży wybór tego typu produktów, więc jeżeli również bylibyście zainteresowani tego typu asortymentem, to koniecznie sobie tam zerknijcie


ODPOWIEDZ