Praca za granicą

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Praca za granicą

Post autor: AsiaS »

Znalazłam prace w Niemczech na pracawue/pl. Wszystkie ogłoszenia sa tam dokladnie opisane. a jakbyś się zastanawiała ile będzie Cię tam kosztowało życie to tez znajdziesz takie info. Nawet dowiesz się ile zapłacisz za piwo w knajpie ;p

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: zuzia852 »

Też mam za sobą kilka lat pracy za granicą, ale już jakiś czas temu wróciłam do Polski i tutaj planuję wspinać się po szczeblach kariery. Myślałam o złożeniu cv w tej firmie euro24.co/joboffers/spedytor-miedzynarodowy/ . Jest to firma spedycyjna rzeszów z bardzo dobrymi opiniami. Podobno dobrze płacą. Może zajrzyj na ich stronę?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: menni »

Akurat praca zagranicą nie dla mnie. Prędzej interesują mnie oferty pracy Katowice bo chciałabym u nas na miejscu piąć się po drabinie i zbudować fajną karierę

kasiunia
Posty: 456
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Dla jednych praca za granicą to okazja i prestiż a dla innych niechciana konieczność. Jeśli jesteście ludźmi z branży IT albo jeszcze lepiej programistami to macie duże możliwości przed sobą ... i to w Polsce. Zresztą wpiszcie sobie w dowolną wyszukiwarkę frazę Katowice praca it a zobaczycie jakie są potrzeby tego rynku jeśli chodzi o pracowników z branży IT.

kaleta
Posty: 111
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: kaleta »

Co myślicie o tym - https://niania.pro/zlobek/
Czy to przygotowuje do tego zawodu i inaczej wtedy na Ciebie patrzą?
Co ma największe znaczenie? Zwiększają się umiejętności?
Na co zwrócić uwagę?

chorobo
Posty: 690
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Praca za granicą

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to często korzystam z transportu do Belgii i mój przewoźnik zawsze się spóźniał, dlatego szukałem alternatywy. Mój znajomy powiedział mi, że pod tym linkiem: https://www.belgia.busy.travel/ znajdę profesjonalnego, jakościowego przewoźnika. Moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronę, bo mają zacną ofertę.


ODPOWIEDZ