Praca za granicą

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Praca za granicą

Post autor: Amy9602 »

Cześć. Czy ktoś z Was szuka pracy? Może na polandworkforce/com/ znajdziesz ogłoszenia o pracę? Znajdziesz tam zatrudnienie za granicą w różnych krajach. Myślę, że warto podjąć pracę za granicą ze względu na zarobki i zdobyte nowe doświadczeni

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz pracować jako opiekunka do dziecka za granicą zajrzyj tutaj helphoo/com/pl/opiekunka-do-dziecka-praca-jako-niania Znajdziesz tam mnóstwo ofert pracy w różnych krajach. Sama ostatnio rozważam wyjazd z kraju i rozpoczęcie wszystkiego na nowo np. W Niemczech.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Praca za granicą

Post autor: Kswerk »

Teraz coraz więcej dobrych ofert się w kraju pojawia. Na przykład w takich firmach jak imex-logistics/pl/Praca.html - rozwijają się to ciągle nowych pracowników szukają a oferty dobre

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: irenka »

W Polsce też jest sporo atrakcyjnych ogłoszeń. Jeśli zależy Wam na kreatywnej pracy, w której nie będzie nudy, możecie aplikować na to stanowisko wypoczynkowo.net/pl/forum/ogloszenia-praca-f24/praca-copywriter-lodz-t2571.html . Agencja marketingowa Funkymedia poszukuje copywritera. Praca polega głównie na pisaniu kreatywnych tekstów reklamowych. Warto spróbować, zwłaszcza, że doświadczenie nie jest wymagane.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: zdrowania »

Nie ma co się oszukiwać, ale praca np w Niemczech jest znacznie lepiej płatna, no i warunki ogólnie lepsze i bardziej atrakcyjne. Dlatego nie ma co się dziwić, że nawet w moim otoczeniu kilka osób zdecydowało się wyjechać. Jedna znajoma pracuje jako opiekunka osób starszych i znalazła pracę poprzez agencję nursecare24/pl/ i jak mówiła to sobie chwali pracę jak i całą organizację.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: menni »

Faktycznie w Niemczech praca jest lepiej płatna, ale trzeba się liczyć z tym, że będzie się daleko od rodziny i znajomych. To nie dla mnie. Dlatego ja sprawdzam oferty pracy Łódź i tutaj na miejscu szukam dobrze płatnej pracy

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: pariss »

ja też od dłuższego już czasu pracuję za granicą, konkretnie w Niemczech. Także jestem opiekunką osób starszych, praca jest wymagająca i często daje mi w kość ale generalnie daje mi dużo radości i satysfakcji. Jeśli chodzi o konkretną agencję to ze swojej strony polecam przede wszystkim Dolce Vita. Uczciwe warunki, dobre zarobki, premie, umowa. Firma dba i troszczy się o swoich pracowników.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Praca za granicą

Post autor: miksturka »

Sporo osób obecnie szuka dobrego, dochodowego zajęcia, ale czy wiecie kiedy odrzucić ofertę pracy ? Warto sobie poczytac na ten temat, żeby wiedziec na co zwrocic uwage podczas rozmowy rerutacyjnej

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: Franczeska »

Jeśli planujecie wyjazd do pracy za granicę, na przykład do Niemiec, to moim zdaniem warto byłoby się trochę podszkolić z języka niemieckiego. Ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy językowe on-line. A to oznacza, że możecie się uczyć wygodnie bez wychodzenia z domu :) Co Wy na to?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Czemu zaraz chcecie pracować za granicą. Sprawdźcie swoje kwalifikacje i porównajcie je z potrzebami jakie zgłasza rynek. Może się okazać ,że jesteście poszukiwanymi specjalistami, np. z zakresu informatyki a dokładniej z zakresu programowania. Ważną informacją może być nowa ustawa w kodeksie pracy , która reguluje pracę zdalną .Stało się to przede wszystkim za sprawą pandemii.


ODPOWIEDZ