Aranżacja mieszkania

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Alka »

Nie wiem czy wiecie czym są lamele na płycie z oświetleniem. Jeśli nie to koniecznie popatrzcie na tej stronie. Takie lamele mają wiele zastosowań. Są stylowe, eleganckie, a do tego stanowią dodatkowe źródło światła. Są teraz wykorzystywane w wielu nowoczesnych aranżacjach. Może i wam wpadną w oko.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: menni »

Z nowości które ostatnio zakupiłam to były firany do kuchni ze sklepu nietylkofiranki/pl/186-zaslony-w-kwiaty . Straciłam dużo czasu na szukanie podobnych modeli w sklepach na mieście a ostatecznie w kilka minut zamówiłam wszystko online. Wymarzyłam sobie taki wzór już jakiś czas temu i cieszę się że w końcu mogłam je zawiesić u siebie

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zuzia852 »

Dobrym pomysłem na dodanie charakteru wnętrzu jest sztuka fotografia . Ja sama w swojej kolekcji mam kilka wybitnych fotografii, które nadają mojemu mieszkaniu niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi o sztukę, to znajdziecie ją na pikotaka/pl.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: leia72 »

Warto w mieszkaniu postawić na funkcjonalne rozwiązania. Można pomyśleć o panelach sufitowych, które poprawią akustykę w całym mieszkaniu, a dodatkowo zredukują pogłosy. Można je zainstalować w dużych pomieszczeniach, żeby rozmowy były zrozumiałe. Widziałam, że tutaj można je kupić mega-acoustic/pl/sklep/acoucloud-pet-akustyczne-panele-sufitowe/ . Nie są drogie, a wiadomo, że to inwestycja na lata.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: chorobo »

Jeśli interesuje Cię urządzanie domu od podstaw, na tej stronie miloohome/pl/blog/niebieska-sypialnia znajdziesz wiele praktycznych wskazówek i porad w tym zakresie. Sprawdźcie to miejsce w wolnej chwili. Myślę, że można się stamtąd naprawdę wiele nauczyć.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Urządzaniem mieszkania zajmujemy się sami z mężem, choć czasami pomaga nam moja siostra. Ona robi to po prostu najlepiej. Dobrze wie jakie jest hobby mojego męża - surrealizm polski i taką reprodukcję udało jej się kupić do naszego salonu. Mąż był bardzo zaskoczony ale i zadowolony. Salon wygląda po prostu rewelacyjnie.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: silence »

A jaki stosunek macie do tapet ściennych? Od kilku dni przymierzamy się z mężem do lekkiego remontu salonu i sypialni, który będzie obejmował ściany i zmianę mebli na nowe. W przypadku ścian w salonie będziemy malować je na biały kolor, ale w przypadku sypialni chcemy już tapetę. Na stronie uwalls/pl/popularne-fototapety/do-sypialni/ znaleźliśmy tapety do sypialni w bardzo dobrej cenie i kilka nam się podoba. Póki co jesteśmy na etapie zastanowienia się nad tą konkretną, jednak chwilkę nam to zajmie, bo pierw chcemy wykończyć salon.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Android »

Jak dojdziesz do sypialni to pamiętaj o tym aby zakupić sobie wygodne łóżko i odpowiedni materac a to masz w ofercie tego sklepu hilding/pl/ Nie tylko stosują nowoczesne technologie ale używają ekologicznych materiałów. Dzięki nim będziesz mieć spokojny i relaksujący sen a dodatkowo łóżko które wytrzyma długie lata.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: chorobo »

:(

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: chorobo »

;) ;)


ODPOWIEDZ