Aranżacja mieszkania

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Aranżacja mieszkania

Post autor: Amy9602 »

Dzień dobry. Jeśli zastanawiacie się nad remontem lub aranżacją pomieszczenia w swoim domu to polecam zapoznać się z ofertą moovininteriors/pl/, gdzie zajmują się realizacjami przepięknych i jednocześnie dopasowanych wnętrz do naszych potrzeb.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: irenka »

Przy takiej aranżacji to można nieźle poszaleć. Zwłaszcza jeśli postawimy na ciekawe elementy wyposażenie. Rzuć okiem na przykład tutaj mebleimaterace/pl/p/panele-dekoracyjno-akustyczne/ na dekoracyjne panele akustyczne. Można je zamawiać z nadrukiem i dopasowywać do wnętrza. Fajny i funkcjonalny dodatek, który zawsze się sprawdzi.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zdrowaja »

W sumie kocham taką tematykę. Ja o tym mogę mówić i mówić, a nie każdy ma takie podejście, jak ja. Jednak zapominam czasem, że nie wszystko złoto, co się świeci. Czyli jak mojej mamie podobają się płytki z cegły w kolorze czerwieni, to ja jednak mogę je woleć pomalowane. Po prostu, najwalniejsze, żeby każda z nas znalazłam odpowiedni kierunek. Na pewno się z tym zgodzicie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Android »

Moja żona podczas aranżacji dużo czasu spędziła na szukaniu firan i zasłon. Ostatecznie kupiła takie nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura i jest bardzo zadowolona zarówno z ceny jak i jakości. Sklep od lat specjalizuje się w takim asortymencie i ma ogromny wybór produktów najwyższej jakości. Dzięki nim pięknie wyposażysz mieszkanie na lata.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Pigwa »

Widzę, ze wspomnieliście o płytkach z cegły. Takie rozwiązanie jest ciekawe, widziałam to w różnych aranżacjach. Mi bardzo się podoba tynk dekoracyjny wewnętrzny bbhomedecor/pl/sklep/4-tynk-dekoracyjny-wewnetrzny , dzięki któremu można uzyskać naprawdę niecodzienny efekt na ścianie. Przy remoncie będę chciała jedną ścianę wykonać przy pomocy takiego tynku, tylko jeszcze nie wybrałam koloru :)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: goskaa54 »

Każdy kto aranżuje mieszkanie chce aby było piękne i oryginalne. Jeżeli szukasz pomysłu to oferta tej firmy wszystkozeszkła/pl/kontakt/ będzie dobrym rozwiązaniem. Potrafią zrobić piękne meble, lustra czy schody i balustrady ze szkła. To tylko część oferty i na pewno z nimi znajdziesz to czego oczekujesz a efekt końcowy mile cię zaskoczy o czym przekonali się inni klienci.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Aranżacja mieszkania niby taka prosta rzecz ale nie zawsze mam pomysły jak podejść do tematu. Korzystam więc z pomocy internetu oraz osób pracujących w sklepach wnętrzarskich. Np. Ikea Janki - tam zawsze znajdę kogoś, kto mi pomoże albo doradzi. Zresztą w sklepach Ikea mamy całkiem spory wybór różnych artykułów wyposażenia i umeblowanie i wyposażenie sypialni nie było wielkim problemem.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: patrycja7 »

Przy okazji zadbaj też o dekoracje ścienne. Co powiesz na przykład na zakup takich plakatów: galeriaplakatu/com/obrazy-pop-art ? Moim zdaniem takie dekoracje wyglądają naprawdę oryginalnie. Sądzę, że spodobają Ci się.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: menni »

Świetnie sprawdzają się panele ogrodowe w mieszkaniu. Coś takiego można zamówić tylko online na stronie green-designers/pl/ . Mam taki panel w mieszkaniu i każdy co do mnie przychodzi jest w szoku i nie chce wierzyć że te rośliny są sztuczne :) Polecam sprawdzić, gdyż takie panele bardzo fajnie odświeżają wnętrze mieszkania

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Kswerk »

Mi sie bardzo kwiaty podobają w aranżacjach :) sama zamowiłam podłoże do marantowatych i teraz przesadzam żeby pięknie rosly!


ODPOWIEDZ