Okna

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Okna

Post autor: deborah »

Chciałabym kupić dobrej jakości okna Wieliczka. Jakiego producenta polecacie?

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Okna

Post autor: gosiek »

Godnym polecenia producentem okien i nie tylko, jest firma Drutex. Znani są nie tylko w kraju, ale też w Europie. Jednak jak ktoś ma dobre, solidne produkty, stawia na jakość, wprowadza nowoczesne rozwiązania i udoskonalenia, to nawet zbytnio nie musi się reklamować. Dobry towar zawsze się sprzeda po prostu.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Okna

Post autor: kygo »

Myślę, że może Was zainteresować na przykład oferta firmy Medrus z Warszawy. Sama miałam okazję korzystać z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolona z ich okien i szczerze mogę je Wam polecić. Oferują też takie usługi serwisowe jak regulacja okien Warszawa: medrus/pl/serwis-okien/ .

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Okna

Post autor: zuzia852 »

Moim zdaniem, najlepiej zamówić okna bezpośrednio od producenta. Najczęściej polecany producent okien kraków to milewski/com/pl. Ja co prawda jeszcze nie zamówiłam okien, bo obecnie zajmujemy się innymi rzeczami na budowie, ale nie ukrywam, że planuję je właśnie tam zamówić.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Okna

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was zamawiał może kiedyś okna z firmy Debesto? I jak oceniacie współpracę? Ja ostatnio trafiłam na ofertę tej firmy na stronie internetowej debesto/com/pl/. Zauważyłam, że mogą z niej skorzystać nie tylko firmy i deweloperzy, ale również osoby prywatne. Ogólnie do wyboru są tam różne rodzaje okien, od różnych producentów.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Okna

Post autor: kleopatra »

Jakoś mi sie nie kojarzy nazwa tej firmy o której mówisz ale znam firmę Wiśniowski, zresztą chyba każdy ich zna, a mają teraz świetne rabaty wisniowski/pl/oferta-specjalna/ na swoje produkty, można zaoszczędzić nawet 13 tys zł


ODPOWIEDZ