szkoła

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
szkoła

Post autor: zezowaty »

Gdzie znajdę w dobrych cenach podręczniki i pomoce naukowe dla uczni i dla nauczycieli?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: szkoła

Post autor: Danuta »

Proponuję byś zobaczył tu taniaksiazka/pl/wydawnictwo/wsip Tu masz propozycje wydawnictwa WSiP. Znajdziesz podręczniki, repetytoria i inne pomoce. Na stronie znajduje się wyszukiwarka, która ułatwi ci wyszukiwanie potrzebnych podręczników itp. Mogę dodać że to bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia i ma niskie ceny.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: szkoła

Post autor: PatrycjaOneal »

Warto rozmawiać na forum o tematach związanych z edukacją. W końcu wysłanie naszego dziecka do szkoły to bardzo ważna decyzja. Wiele razy rozmawiałam o tym ze swoimi znajomymi i jednak większość jest takiego samego zdania. Mieszkając w małej miejscowości, najlepszym wyborem jest przeprowadzenie się do dużego miasta. Da nam to zupełnie nowe możliwości co do wyboru placówki oraz poziomu nauczania. To także ogromny skok w kontekście wyposażenia sal w takie pomoce jak plansze dydaktyczne - edusklep/pl/category/plansze-dydaktyczne Badania pokazują, że uczniowie o wiele szybciej przyswajają dzięi nim wiedzę.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: szkoła

Post autor: patrycja7 »

A może szkoła podstawowa lublin: paderewski.lublin/pl/szkola-podstawowa/pl/strona-glowna? Słyszałam o tej szkole wiele pozytywnych opinii. Jeśli szukacie szkoły dla swoich dzieci to warto tę opcję wziąć pod uwagę.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: szkoła

Post autor: Franczeska »

W każdej szkole przydadzą się również tablice do pisania - magnetyczne, kredowe itp. Ostatnio widziałam szeroki asortyment takich tablic szkolnych na stronie internetowej tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne.html. Tak więc jeśli szukacie takiego wyposażenia i pomocy dla szkół, to polecam się tam rozejrzeć.

zadra
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: szkoła

Post autor: zadra »

Tego typu akcesoria warto kupować w hurtowni ADK Papierniczy. Jest to miejsce doskonale wyposażone,można w nim kupić szybko i w dobrej cenie tornistry,plecaki,ale też mazaki,farby,kredki, cienkopisy, długopisy i wkłady do nich adkpapierniczy/pl/148-wklady oraz wszystko to, co podczas roku szkolnego się przyda i dzieciakom i nauczycielom.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: szkoła

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, na moim zdaniem, bardzo ciekawą ofertę jeżeli chodzi o kursy językowe można znaleźć na stronie tej placówki wseh/pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, więc myślę że nie będziecie rozczarowani poziomem ich nauki.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: szkoła

Post autor: irenka »

Jeśli chodzi o różnego rodzaju pomoce to takim must have będą słowniki i encyklopedie. W sieci masz księgarnię, która dysponuje takim asortymentem. Tutaj eduksiegarnia/pl/slowniki-encyklopedie popatrz. Niezależnie od tego czy jest to słownik ortograficzny dla dzieci, poprawnej polszczyzny czy wyrazów bliskoznacznych - to tam jest do kupienia.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: szkoła

Post autor: menni »

Teraz to dzieciaki czeka powrót do szkoły po wakacjach i znowu nauka. Oby obyło się bez żadnych problemów, lekcji zdalnych itd. Macie już przygotowane wyprawki dla swoich pociech?

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: szkoła

Post autor: Amy9602 »

będąc w temacie edukacji to rozważam rozpoczęcie nauki angielskiego online. Znalazłam póki co ofertę szkoły, która bardzo mnie zainteresowała profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online. Korzystał ktoś z takiej formy nauki?


ODPOWIEDZ