opakowania z materiałów eko

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
opakowania z materiałów eko

Post autor: deborah »

Chciałabym kupić dobrej jakości opakowania z materiałów eko. Gdzie polecacie?

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: Iskra »

Prowadzę sklep z żywnością ekologiczną - dbam o to, aby była przechowywana w dobrej jakości opakowaniach foliowych. Nawiązałem współpracę z producentem https://www.le-mar.pl/produkujemy/opakowania-foliowe/, który wytwarza tego dobrej jakości worki foliowe. Wszelkie zamówienia są realizowane błyskawicznie, przeważnie na drugi dzień otrzymujemy gotowy produkt.

Awatar użytkownika
beepbeet
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:53 pm
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: beepbeet »

Osobiście uważam, że sporo mogą pomóc tutaj najbliżsi. Warto będzie popytać ich o to.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: zuzia852 »

W tej firmie mają opakowania ekologiczne na sprzedaż, moja mama prowadzi firmę i u nich właśnie się w nie zaopatruje. Z tego co wiem zadowolona jest z jakości i ceny jaką jej zaproponowali, dość dużo tam u nich ich zamawia.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: karinaMa »

Normalna sprawa. Chodzi w końcu o to, byście zawsze decydowali się na jak najlepsze rozwiązania w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań pod kątem wysyłki. Myślę, że ciekawe pomysły będziecie w stanie znaleźć dla siebie za pomocą pakujto/pl/product-category/pianki-i-folie/pianka-polietylenowa/ więc śmiało tam zaglądajcie. Myślę, że to realnie może wpłynąc na jakość Waszego biznesu.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości opakowaniach, sprawdź ofertę strony https://e-hurtownia-opakowan.pl/tuby-c18. Znajdziesz tutaj wiele rodzajów opakowań - moja firma najczęściej zamawia te w kształcie tuby ze względu na gabaryt produktów, które sprzedajemy. Daj znać, czy to jest to, czego szukałeś.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o opakowania z ekomateriałów to producent tubek mpackpoland/com/ ma świetne rozwiązania. Może je produkować zarówno z PCR jak i ekologicznego polietylenu na bazie trzciny cukrowej. Ich klienci mają także dostęp do kreatora opakowań dzięki czemu sami stworzą projekt graficzny opakowania.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: lewandowska »

Jak poszukujecie opakowań wykonanych z eko materiałów to ja polecam zajrzeć na stronę supravis.weebly/com/ Opakowania dla branży mięsnej czy rybnej ich produkcji zawierają surowce odnawialne pochodzące z biomasy roślinnej bądź recyklingu chemicznego i oczywiście są w 100% bezpieczne dla człowieka ;)

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: patrycja »

kartony macie na myśli?

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: minella »

Jeśli chodzi o kartony do przeprowadzki to najlepiej kupować je w sklepie pakolandia, tam zwykle wszyscy kupują takie rzeczy kiedy mają w planach przeprowadzkę


ODPOWIEDZ