dom z drewna

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
dom z drewna

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z biurem projektowym, które tworzy oryginalne i nowoczesne domy z drewna. Jakie możecie mi polecić?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: dom z drewna

Post autor: Erin »

Witajcie. Wiadomo, że każdy z nas buduje taki dom jaki uważa za słuszny czy go stać. Ale bez względu na to jaki dom mamy ważne jest ogrodzenie naszego terenu. I tak zastanawiam się w jakim stylu ogrodzenie dać. I tak też między innymi znalazłam tego bloga ogrodzeniepanelowe/pl/blog/ogrodzenia-ogrodowe-czy-musza-to-byc-oczywiste-rozwiazania-124/ dzięki któremu mniej więcej wiem co się opłaca.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: dom z drewna

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio rozglądałam się za jakimś ciekawym gotowym projektem domu i udało mi się trafić na bardzo fajny na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/dom-na-praktycznej. Jest to jeden z projektów oferowanych przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt. Jak widać nie jest to zbyt duży dom, dokładnie taki, o jakim myślałam. Bardzo podoba mi się on również wizualnie ;) A Wy co o nim sądzicie?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: dom z drewna

Post autor: kasiunia »

Jeśli budujecie dom z drewna to i ogrodzenie powinniście mieć drewniane. Tak czy inaczej w naszym domu będzie mnóstwo elementów drewnianych więc taka bejca zewnętrzna do drewna z pewnością znajdzie zastosowanie , jeśli będziemy impregnować i zabezpieczać elementy drewniane w naszym domu. Dotyczy to zresztą także i ogrodzenia. Regularne zabezpieczenie i malowanie elementów drewnianych w znaczący sposób wydłuż ich żywotność .

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: dom z drewna

Post autor: chorobo »

Problem z moim domem to fakt, iż potrzebowałem osuszacza. Na szczęście udało mi się znaleźć pod Warszawą firmę, która posiada wypożyczalnię osuszacy. Znajdziecie ich tutaj https://optimal-osuszanie.pl/wynajem-osuszaczy/ . Moim zdaniem warto zająć się tym tematem, bo mają świetną ofertę.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: dom z drewna

Post autor: Kswerk »

Jeśli myślisz o budowie domu, zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy https://polbram.eu/. Warto również zwrócić uwagę na ich doskonałe ogrodzenia, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: dom z drewna

Post autor: zdrowaja »

W dużej mierze sprawdzam sobie miejsca, gdzie dom mogę znaleźć i jestem w tym względzie mocno nakierowana na coś nowego. Mianowicie chodzi o to, że jednak dom to dla mnie spory wydatek i sprawdzam tu https://dreammobilhouse.pl/ , co można mieć. Dom to dla mnie naprawdę trudny wybór, ale jednak mobilny będzie prostszy do wyboru. I tu zerknę na to:
Dream Mobil House sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: 500 220 300
email: [email protected]


ODPOWIEDZ