Ślub

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Ślub

Post autor: paulajacka12 »

Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu, więc warto dobrze zastanowić się w jaki sposób ma się odbywać. Na pewno świetnym pomysłem będzie ślub w plenerze na który decyduje się coraz więcej Młodych Par. Nawet zimą może być pięknie, gdyż można urządzić go w ogrodzie zimowym. Pomysłów i możliwości jest coraz więcej, więc warto zastanowić się nad taką opcją.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Ślub

Post autor: Franczeska »

A gdzie kupowaliście Waszą biżuterię na ślub? Ja ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę kolczyków ślubnych na stronie internetowej dittazimmermann/com/kategoria/kolczyki/slubne/. Czy ktoś z Was zamawiał kiedyś jakąś biżuterię właśnie z tego sklepu? I jak wrażenia?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ślub

Post autor: zuzia852 »

Ślub jak miejsce jest bardzo ważne. Musi być piękny plener czy też restauracja. Natomiast najwalniejsza jest suknia ślubna . Jeśli chcesz wyglądać niczym księżniczka i wybrać piękną sukienkę to polecam zajrzeć tu agnesfashiongroup/pl/

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Ślub

Post autor: malinka »

A jak wygląda u was kwestia z kreacją ślubną? Czy macie coś konkretnego już na oku? Jak chodzi o mnie, to bardzo mi się podoba suknia ślubna księżniczka i właśnie za taką teraz będę się rozglądać. Ponoć spory wybór w sukniach ma firma suknieboho.pl - czy to prawda?


ODPOWIEDZ