Ekspresy do kawy

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Ekspresy do kawy

Post autor: AsiaS »

Hej. Jeśli szukasz dobrego ekspresu do kawy to polecam kupić go na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-z-mlynkiem-stalowym, mają duży wybór ekspresów, do tego różne dodatkowe opcje jak kilogramy kawę, ubezpieczoną przesyłkę czy możliwość kupienia ekspresu na raty!

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Franczeska »

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy to oczywiście bardzo istotna kwestia. Ale według mnie równie ważna jest sama kawa. Mi na przykład ostatnio najbardziej smakuje kawa ziarnista smakowa o czekoladowym aromacie. Na stronie internetowej coteca/pl/65-kawa-smakowa-1kg możecie sobie poczytać, jak się taką kawę produkuje i w jakich jeszcze innych smakach występuje. Mam nadzieję, że Was to zaciekawi ;)

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Danuta »

Jak już kupicie ekspres to powinna was zainteresować ta oferta tu bee/pl/9047-kawa-ziarnista Jest tu duży wybór kawy najlepszej na naszym rynku, od różnych producentów. Kawa mielona i w ziarnach. Warto skorzystać bo ceny promocyjne.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Ekspresy do kawy

Post autor: lewandowska »

Szukając ekspresu zasugerowałam się swoim ulubionym rodzajem kawy i wybrałam model na kapsułki Dolce Gusto sklepkawa/pl/pl/c/Dolce-Gusto/113 Opisywany jako tradycja zamknięta w nowoczesnej formie i jest to najlepsze podsumowanie :) Mega praktyczne, wygodne, naprawdę ekspresowe przygotowanie przepysznej kawy :) i cenowo też wychodzi całkiem rozsądnie, a już na pewno dużo taniej niż codzienny zakup kawy z kawiarni, a smak taki sam, albo i nawet lepszy :)


ODPOWIEDZ