bielizna

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
bielizna

Post autor: lustrzanka »

Kobiety pomocy - gdzie znajdę naprawdę elegancką bieliznę damską? W sklepach stacjonarnych nic mi zbytnio nie podobała. Może znacie dobre sklepy z bielizną

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: bielizna

Post autor: zdrowania »

To ja mam tak samo, nie lubię i praktycznie już nie robię zakupów w sklepach stacjonarnych. Wolę usiąść wygodnie przed komputerem i przeglądać to jest dostępne w sieci wejdź tutaj. No i jak się okazuje można w niej znaleźć super propozycje, które sprawdzają się na co dzień jak i na specjalne okazje.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: bielizna

Post autor: Kswerk »

Bardzo fajnej jakości bielizna jest na maybella/pl/ dostępna :) ja osobiście uwielbiam od nich stroje. Są mega seksowne

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: bielizna

Post autor: lunka »

Z wiekiem zaczełam doceniać bieliznę dobrej jakości oraz tę wygodną. Cieszę się, że zdecydowałam się na zakupy w sklepie kaysershop.eu/ bo tutaj znalazłam wszystko to czego szukałam. Dodatkowo mogę liczyć na bardzo przystępne ceny.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: bielizna

Post autor: kasiunia »

Od wielu już lat jestem zwolenniczką dobrej i markowej bielizny. Zauważyłam już lata temu ,że jest ona po prostu dobra - to znaczy trwała oraz wygodna. W związku z trym nie mam problemów z wyłożeniem paru złotych na lepszą jakościowo bieliznę. Ostatnio znowu kupiłam sobie następny jej element ,biustonosz - triumfomania/pl/biustonosze/sloggi-s-seven-soft-bra .To na prawdę bardzo doba jakościowa bielizna a kupiłam ją w sklepie triumfomania.pl ,to znany mi od lat sklep.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: bielizna

Post autor: Franczeska »

Jeśli interesuje Cię również bielizna nocna, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego vesporia/pl/collections/bielizna-nocna. Asortyment mają tam bardzo szeroki i nietuzinkowy, a ceny są wyjątkowo atrakcyjne i niewygórowane ;) Jestem przekonana, że uda Ci się tam coś dla siebie wybrać ;)

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: bielizna

Post autor: knot »

Ja noszac duże rozmiary biustonosze zamawiam online od firmy gorsenia - maja spory wybor i faktycznie dobrze uszyte te biustonosze, dzieki czemu ladnie trzymaja w ryzach spore biusty :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: bielizna

Post autor: Mella »

Szukając zarówno pięknych propozycji bielizny i nie tylko zdecydowanie polecam zacząć od Lovita/pl dokładnie była to koszula nocna w panterkę, która bardzo spodobała się mojemu mężowi. Świetne wykonanie, ciekawe wzory i różnorodne kolory, chyba również zamówię sobie dodatkowo coś nowego jakieś ciekawe body

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: bielizna

Post autor: chorobo »

Jeżeli zależy wam na porządnej bieliźnie męskiej, to myślę że największy jej wybór bez wątpienia znajdziecie na stronie tego sklepu krolmajtekpierwszy/pl/bokserki-meskie Można tam znaleźć bieliznę męską różnego rodzaju, nie tylko zwykłe , dopasowane bokserki. Zerknijcie wam, a przekonacie się sami :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: bielizna

Post autor: kasiunia »

Dziękuję za cenne i przydatne informacje


ODPOWIEDZ