Wybielanie zębów

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wybielanie zębów

Post autor: deborah »

Chciałabym wykonać wybielanie zębów Kraków. Jaki gabinet stomatologiczny polecacie?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Wybielanie zębów

Post autor: Erin »

Siemanko. Jak już mowa o wybielaniu zębów to sama zastanawiam się czy warto zapisać się na tego typu zabieg. Bo mimo wszystko dość kosztowny on jest. Dlatego też zastanawiałam się czy może są jakieś inne metody na białe zęby. I między innymi znalazłam na tej stronie cocoglam/pl/ taką czarną pastę z aktywnym węglem. A że słyszałam, że taka pasta świetnie wybiela zęby to może i warto z takiego rozwiązania skorzystać.

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Wybielanie zębów

Post autor: matylda »

Mi udało się wybielić samej zęby. Ja używam tej szczoteczki permanent24/pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 i mogę ją polecić, dokładnie czyści ale też właśnie wybiela zęby, dzięki czemu mogę pochwalić się pięknym, zdrowym i białym uśmiechem.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Wybielanie zębów

Post autor: Mella »

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie skutecznych sposób w tym, aby zadbać o swoje ząbki i jamę ustną to jak najbardziej mogę polecić Wam także do sprawdzenia również wskazówki przygotowane przez sunstargum/com/pl/blog/suchy-zebodol-jak-wyglada-jakie-ma-przyczyny-i-jak-leczyc.html gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat tego co to jest suchy zębodół oraz to jak wygląda i jakie ma przyczyny i jak leczyć. Zdrówka życzę i oby problemy z jamą ustną były jak najmniejsze, pozdrawiam serdecznie!

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Wybielanie zębów

Post autor: Pigwa »

Wiem, że sporo osób stara się wykorzystać domowe sposoby wybielania zębów, ale one nie są za bardzo skuteczne. Sama kiedyś próbowałam wybielić zęby specjalną pastą, ale efekt nie był zadowalający. Jakiś czas temu zdecydowałam się na wybielanie nakładkowe w gabinecie stomatologicznym 3gdentist.eu/services/stomatologia-estetyczna/ . Efekt jest naprawdę super. Zęby są jaśniejsze o kilka tonów, a ja odzyskałam biały uśmiech.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wybielanie zębów

Post autor: sofia11 »

Ja mam bzika na punkcie swoich zębów. Regularnie chodze na kontrolę do stomatologa a na co dzień używam tej pasty do zębów splat.expert/produkt/splat-special-silver-pasta-75ml/ Nie zawiera ona fluoru i delikatnie wybiela zęby oraz zapewnia świeży oddech. Ta pasta zawiera jony srebra, cynku i magnezu dzięki czemu ma działanie antybakteryjne i zapobiega stanom zapalnym. Fosforan wapnia wzbogacony w minerały wapnia, cynku i magnezu uzupełnia niewidoczne gołym okiem pęknięcia szkliwa.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Wybielanie zębów

Post autor: miksturka »

A czy ktoś z was próbował wybielać zęby pastą ?? Zdaje to egzamin?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Wybielanie zębów

Post autor: knot »

Zdaje :) Jest cała masa past wybielajacych i fajnie one dzialaja, jesli oczywiscie oczekujesz efektu ale nie jakiegos spektakularnego :)

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Wybielanie zębów

Post autor: miksturka »

a na poczatek którą z past polecasz? gdzie taką paste mozna kupic? obojetnie w jakiej drogerii?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Wybielanie zębów

Post autor: knot »

Ta jest całkiem spoko notino/pl/ecodenta/expert-extra-czarna-wybielajaca-pasta-do-zebow/p-565563/ jest bardzo delikatna dla szkliwa, i fajnie wybiela


ODPOWIEDZ