Karma lecznicza dla psa

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 419
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Karma lecznicza dla psa

Post autor: Magiee54 »

Hej! Czy ktoś z was poszukuje sklepu z leczniczą karmą dla psa? Osobiście sam zamawiałem taką karmę niedawno z tej stronki https://weterynaryjny.pl/karmy-lecznicze-c-2_11.html i musze wam powiedzieć, że naprawdę było warto! Jestem zachwycony z widocznych efektów. Ich produkty są również w bardzo przystępnej cenie, więc można śmiało zamawiać. Polecam!

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: Franczeska »

Jeśli szukacie dobrej jakości karmy da Waszego psa, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego babuzoo/pl/. Ten sklep zoologiczny oferuje naprawdę spory wybór karm dla czworonogów od wiodących na rynku producentów, więc jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać ;)

bajarka
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 7:13 pm
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: bajarka »

moj pies mial spore problemy jelitowe... ciezko nam bylo dopasowac taka karme ktora bedzie odpowiadala i po ktorej bedzie dobrze sie czul . Wet nam polecil zamowic z Psiego Bufetu, wzielismy na probe i faktycznie, pasuje. Sklad, jakosc karmy ma ogromne znaczenie

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: Erin »

Karm dla psów czy kotów jest bardzo dużo. Praktycznie wszędzie takie karmy dostaniemy. A ja mam problem z innym zwierzęciem. Bo znalazłam niedaleko domu takiego małego króliczka i postanowiłam go zachować. Ale nie wiem co takie króliki jedzą. Więc szukałam w intrenecie karmy dla królika i trafiłam tutaj diawoli/pl/karma-dla-krolika-c-53_11_65.html na bardzo dobry rodzaj karmy i przede wszystkim polecany. Także mam nadzieję, że nasz króliczek będzie ją jadł z apetytem

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: treska »

W sumie to ja nigdy nie miałam potrzeby karmić psa taką karmą. Podaję zwykłą karmę suchą i dodatkowo używamy suplementów na stawy. Generalnie to jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że ostatnio znalazłam sklep online animalzoone/pl/ gdzie ceny są znacznie niższe niż w naszym zoologicznym obok domu. A wy, gdzie kupujecie produkty do swoich zwierzaków?

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: chorobo »

Mnóstwo jakościowej karmy znajdziesz na stronie tego sklepu zoologicznego: animalia/pl. Ja kupowałam tam trixie kołowrotek plastikowy 20cm ale widziałam, że oferta jest bardzo bogata, dla praktycznie wszystkich zwierząt domowych. Jak najbardziej polecam ichniejszy sklep!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: Mella »

Nam także weterynarz na początku polecił właśnie wybierać karmy mokre, ale żeby jednak zwracać uwagę na skład i dobrze jakby były odpowiednio zbilansowane dla szczeniąt. Trochę poczytaliśmy i nasz pierwszy wybór to pasztet JosiDog Paté. Mega mu smakuje, z wit. D3 i E bez konserwantów

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Karma lecznicza dla psa

Post autor: knot »

Nam w hodowli polecono Josere i ich karmy :) i faktycznie je stosujemy i pies się dobrze na niej rozwija, nie choruje i nie ma problemów zdrowotnych


ODPOWIEDZ