Jakie macie hobby ?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że moją pasją jest czytanie książek i pogłębianie swojej wiedzy. Jeśli szukacie czegoś interesującego, to koniecznie zajrzyjcie pod ten link: taniaksiazka/pl/t/dzien-dziecka . Moim zdaniem warto przejrzeć ichniejszą ofertę, bo na pewno znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie, w dodatku w bardzo dobrej cenie :).

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: violet »

Ja to zaczęłam obstawiać mecze, ale jedno, co Wam mogę powiedzieć to to, że uważać trzeba strasznie. Nie zawsze nowi bukmacherzy w polsce są okej, ale jednak warto próbować. Może się okazać, że fajne bonusy na start plus jakieś inne metody działania i wygrywanie poważną kwotę. Nie ma to jak próbować. To ważne, jeśli chcemy coś osiągnąć.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: pariss »

a ja mam dość nietypowe jak na kobietę hobby - elektronika :) uwielbiam naprawiać sprzęt, tworzyć własne projekty. Wciąż uzupełniam zapasy i dokupuję nowe, niezbędne do prac akcesoria takie jak na przykład druty do lutowania. Ostatnio udało mi się je kupić w dobrej cenie w sklepie elektronika.mcc/pl/pl/c/Druty/63. Warto tu zajrzeć - ogromny wybór, korzystne ceny a do tego bardzo sympatyczna obsługa.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: menni »

Uwielbiam zajmować się roślinami w domu, jeśli można by to nazwać hobby to tak w wolnym czasie nie wyobrażam sobie robić nic innego. Co chwila jakieś nowe panele roślinne czy ostatnio trawę na balkon zamawiam ze sklepu sklep.green-designers/pl/kategoria/trawy-ozdobne . Chce mieć najładniejszy balkon na wiosnę :D

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: Mella »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie materiałów do wykonywania pięknych haftów krzyżykowych to jak najbardziej mogę tutaj polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez Haftkrzyzykowy/com/pl gdzie akurat różnorodnych propozycji nie brakuje. Ja coraz częściej korzystam z ich oferty bo po prostu haftowanie bardzo mnie relaksuje i mogę dobrze spędzić czas wolny. Pozdrawiam serdecznie!

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: zdrowaja »

Moim hobby jest moja praca, ale na co dzień zbyt wiele siedzę, żebym miała również mało aktywne hobby. Stąd sprawdzam taki equishop/com/pl/35-czaprak-dla-konia-czapraki-dla-koni-potnik czaprak tani i zastanawiam się nad jego zakupem. Może spróbuję swoich sił i będę ujeżdżać konie. Kto wie, to też ciekawe zajęcie, prawda?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: miksturka »

ja bardzo lubie sluchac muzyki :) nawet jak jestem na silowni czy jak biegam, dlatego sobie zamowilam takie fajne douszne, z audictusa :)

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: gitarka »

Bardzo oryginalnym hobby jest też żeglarstwo. Znalazłam ostatnio w internecie ciekawe artykuły na ten temat: fairwinds/pl/blog-zeglarski/ . Na dodatek można też zapisać się u nich na kursy żeglarstwa.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: sofia11 »

Co oglądacie w telewizji? Tutaj papilot/pl/lifestyle/kultura/31629/co-oglada-elita-a-co-plebs-ranking-ulubionych-programow-telewizyjnych-polakow znalazłam ostatnio ciekawy artykuł na temat programnów które oglądają Polacy. Znacie je? Ja szczerze mówiac rzadko ogladam tv.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: zuzia852 »

Ktoś tutaj ma hobby jakim jest jazda konna? Bo jeśli tak to polecam tutaj equishop/com/pl/blog/jak-nauczyc-konia-spokojnego-stania-podczas-wsiadania-n294 macie wiele porad i wskazówek co do tego jak się obchodzić z końmi, to naprawdę przydatna wiedza, dla mnie również.


ODPOWIEDZ