Jakie macie hobby ?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: kasiunia »

Każdy ma jakieś hobby. Ja bardzo lubię piesze wędrówki po górach ale i dobrą książką się zachwycę a i do teatru z chęcią pójdę. Mój mąż natomiast tylko motory i motory. Kiedyś się jeszcze złościłam ,że cały czas gdzieś go niema ale później stwierdziłam ,że przecież nie będzie po domu na motorze jeździć. Ostatnio nawet sama kupiłam mu w prezencie rękawice motocyklowe ,bo stare już były mocno zużyte. Cieszył się bardzo.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: patrycja7 »

A może Kostka Rubika? Mój syn bardzo lubi układać tę wyjątkową kostkę. Na stronie kostkirubika/pl/ znajdziecie bardzo duży wybór takich kostek, a także informacje, jak rozpocząć swoją przygodę z kostką. Możecie tam też zamówić nowocześniejsze modele Kostek Rubika.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: menni »

Siłownia i ćwiczenia wzmacniaj organizm. Nawet zaczęłam sprzęt zamawiać do domu ze sklepu marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html tak by mieć więcej czasu na treningi i lepiej dysponować sowim czasem. Od początku roku to już spokojnie 6 kg zrzuciłam i czuje że moje ciało jest coraz silniejsze

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: Niko_dem »

Ja interesuje się żeglarstwem i regularnie uprawiam ten sport. Niedawno ze znajomym kupiliśmy nowy sprzęt i potrzeba było go zabezpieczyć. Na stronie Sailor24 jest wiele części i akcesoriów, takich jak np. zabezpieczenia przed kradzieżą: sailor24/pl/Zabezpieczenia-przed-kradzieza-c6631. Warto je zakupić, by być pewnym, że nasz sprzęt jest bezpieczny :)

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: lunka »

Też uważam, że to bardzo ważne aby znaleźć sobie pasję i hobby :) Ja długo czegoś nie mialam, ale odkąd z koleżanką zapisałam się do szkoły tańca swinging/pl/ to w końcu czuję, że to jest to. Może i was zainteresuje ta szkoła tańca w Łodzi?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: zuzia852 »

Ja mam takie hobby jakim są konie, jazda konna. Jak ktoś z was też chce zacząć jeździć to poczytajcie sobie tutaj equishop/com/pl/blog/budowa-i-pokroj-czyli-anatomia-konia-n299 bo piszą o koniach bo to są podstawy które musicie znać. Ja jeżdżę już kilka lat, idzie mi to coraz lepiej.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: SebastianUs »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników, że jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości w zakresie wyboru takich elementów jak obuwia, odzieży, ale również akcesoriów samoobrony jak m.in kajdanki oraz ciekawe naszywki to warto zajrzeć na ofertę militarialodz/pl/pl/menu/naszywki-1431.html gdzie świetnych propozycji po prostu nie brakuje. Jednocześnie świetna obsługa, terminowość realizacji i do tego bardzo dobre ceny. Mam nadzieję, że i u Was poszukiwania oraz zakupy będą w pełni udane!

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: silence »

Od kilku tygodni moim hobby stało się tworzenie stron internetowych, aktualnie mam dwa blogi, na których publikuję wpisy odnośnie dietetyki i zdrowego trybu życia. Obie strony nie miały certyfikatu bezpieczeństwa ssl, dlatego na mhw/pl/ssl dokupiłam też certyfikat i aktualnie posiadając kłódkę mam gwarancję, że dane osobowe jak i numery kart kredytowych czytelników są bezpieczne. Jak jeszcze nie zainwestowaliście w certyfikat SSL to zróbcie to jak najszybciej.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: AsiaS »

Od dawna interesuje się modą ;) Lubię przeglądać różne portale oraz czytać poradniki dotyczące odzieży. Szczególnie podoba mi się moda włoska i w takim stylu się ubieram. Znalazłam bardzo inspirującą stronę dotyczącą właśnie mody włoskiej wloska-moda/pl/. Jestem przekonana, że serwis ten przypadnie do gustu wszystkim sympatykom włoskich ciuszków ;)

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Jakie macie hobby ?

Post autor: Bonia »

Poszukuję kompletnego stroju do jazdy konnej, chodzi mi o ubiór jeźdźca na zawaody wanthaveit/pl/jak-ubrac-sie-na-zawody-jezdzieckie-jak-skomponowac-stroj-jezdziecki-na-zawody Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie kompleksowo można znaleźć taką ofertę, zbliżoną do wskazanej?


ODPOWIEDZ