Tłumacz specjalistyczny

deborah
Posty: 594
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Tłumacz specjalistyczny

Post autor: deborah »

Tłumacz specjalistyczny - jakiego polecacie? Szukam doświadczonego tłumacza, który przełoży tekst o tematyce motoryzacyjnej.

Pigwa
Posty: 234
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: Pigwa »

Tłumaczenia najlepiej wykonywać w doświadczonym w biurze tłumaczeń. Bardzo dobre tłumaczenia wykonuje biuro Gerlamex germalex/pl/. U nich możecie wykonać wszystkie rodzaje tłumaczeń, nawet te specjalistyczne. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: Android »

Tłumaczy jest wielu ale jeżeli zależy ci na jakości i rzetelnym tłumaczeniu tekstu co jest ważne przy specjalistycznych tłumaczeniach to postaw na ofertę tego biura tlumaczenia-gk/pl/ Działa ono od wielu lat i ma rzeszę zadowolonych klientów do których możesz dołączyć. Mają nie tylko szybkie terminy realizacji ale także atrakcyjne stawki więc będziesz zadowolony.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: zuzia852 »

Hej, z tego co wiem, to ta firma gztlumaczenia/pl/tlumaczenia-symultaniczne/ zajmuje się zarówno tłumaczeniami specjalistycznymi, medycznymi jak i symultanicznymi. Myślę, że najlepiej będzie, jak wejdziesz sobie na ich stronę internetową i sprawdzisz, czy tłumaczą na ten język, którego potrzebujesz.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: zdrowaja »

Nie znam się na tym dokładnie, wiem tylko, że tłumaczenie przysięgłe może być przed sądem przedstawiane, a to zwykłe niekoniecznie. Możliwe, że się mylę, ale pewności nie mam. Dlatego sporo o tym myślę i jedynie, co mi przychodzi do głowy, to strona reddotranslations/pl/ . Tu znajdziecie naprawdę kogoś, kto Wam podpowie, jak to wygląda. Od 10 lat działają na rynku tłumaczeń.

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: chorobo »

Jeżeli zastanawiasz się jak tłumaczyć biznesowe umowy, to myślę, że ten artykuł https://focuselektryk.pl/jak-tlumaczyc- ... rzewodnik/ będzie dla ciebie bardzo przydatny. Zawiera on wiele cennych wskazówek, które mogą przydać się każdemu, kto prowadzi własny biznes. Myślę że nie będziesz rozczarowany informacjami tam zawartymi

menni
Posty: 284
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: menni »

By mieć pewność że tłumaczenia będą najwyższej klasy i pozbawione błędów, lepiej pozostawić to profesjonalistom, takim jak ci z biuro tłumaczeń Poznań. Oni zadbają o to, by Twoje rzeczy były przetłumaczone perfekcyjnie i bez błędów.


ODPOWIEDZ