Dobre słodycze

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Dobre słodycze

Post autor: kasiunia »

Chyba większość z nas lubi słodycze. Także i ja należę do grona tych osób i niestety nie zawsze umiem sobie odmówić dobrego cukierka czy czekolady. Często jesteśmy też obdarowywani a także sami obdarowujemy bliskich różnymi słodyczami. Uważam ,że szczególnie polskie słodycze są godne uwagi a już szczytem słodyczy dla mnie jest chałwa z firmy Odra. Zresztą mam kilka jeszcze ulubionych słodyczy z dawnych lat ... a wy macie jakieś swoje ulubione ?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: zdrowaja »

W sumie ja to Wam powiem, że trudno o dobre słodycze, ze składem jaki nas po prostu nie powali, ale można poszukać. Moim zdaniem te cukierki truskawkowe mogą być całkiem niezłe. Sama mam zamiar je kupić moim dzieciakom, jak pojadę do nich ogólnie na święta. To co prawda bratanice i siostrzeńcy, ale są dla mnie jak moje dzieci.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: Franczeska »

Ja staram się ograniczać słodycze w swojej diecie. Wolę zastąpić je jakimiś zdrowszymi przekąskami ;) Ostatnio na przykład zamówiłam sobie daktyle suszone na stronie internetowej jawo2008/pl/66-daktyle-suszone.html#/28-waga-500g. Są bardzo słodkie, ale mają przy tym również mnóstwo witamin ;) Wystarczy, że zjem jednego takiego daktyla, a już moja ochota na coś słodkiego zostaje zaspokojona ;)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Dobre słodycze

Post autor: Kswerk »

Aktualnie dobra hurtownia słodyczy to skarb :) dobrze mieć namiary na zaufane miejsce gdzie się nie przepłaca za dobrej jakości wyroby

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: lunka »

Myślę, że każdy ma jakieś swoje ulunione słodycze. U mnie to zdecydowanie jest wata cukrowa niebieska Przywołuje smak dzieciństwa i po prostu fantastycznie smakuje. A wy, lubicie watę cukrową?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: bubaa »

Ja na co dzień staram się unikać słodyczy ( dbam o linię) ale raz na jakiś czas lubię zjeść kawałek dobrej czekolady. jeśli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego, gdzie warto zajrzeć to moim zdaniem jest to sklep Czekolateria czekolateria/pl/pl/c/Walentynki/38. Poza zestawami walentynkowymi znajdziecie tu też duży wybór bombonierek, pralin czy słodyczy bezglutenowych. Na plus rozsądne ceny i szybka wysyłka zamówień.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: treska »

A co powiecie na słodycze z Włoch? Moim zdaniem smakują o wiele lepiej niż te dostępne w Polsce. Tak naprawdę wystarczy, że zajrzycie na stronę winotoskanii/pl W tym sklepie mają szeroki asortyment produktów włoskich, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Dobre słodycze

Post autor: gosiek »

A chałwę z Turcji próbowałaś może? Ja miałam okazję jak była w tym kraju i to jednak zupełnie inny smak był, nie do podrobienia. Jak taka chałwa jest wykonana z naturalnych składników to mimo, że słodka jest też zdrowa. Przeglądałam ostatnio internet i natrafiłam na ofertę cukierni Halvastore gdzie można zamówić oryginalne tureckie słodkie specjały, także wspomnianą chałwę.


ODPOWIEDZ