Psychiatra online

deborah
Posty: 594
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Psychiatra online

Post autor: deborah »

Psychiatra online - jakiego polecacie? Czy forma wizyty tego typu jest tak samo skuteczna, jak w gabinecie?

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Psychiatra online

Post autor: lunka »

Musisz wiedzieć, że nie zawsze psychiatra online jest dobrym rozwiązaniem. W szczególności jak potrzebujesz leków, to warto jednak zdecydować się na wizytę stacjonarną. Ja zdecydowanie polecam centrum-terapii/pl/ w Krakowie, gdzie sama się leczę. Gdyby nie ich pomoc, to nawet nie chcę wiedzieć, co dzisiaj by się ze mną działo.

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Psychiatra online

Post autor: Kswerk »

Najlepiej jak się czuje jakiś problem jak najszybciej się zgłosić do specjalisty. Ja chodzę do mindhealth/pl/ - bardzo dobre miejsce gdzie ludzie z doświadczeniem pracują i pomagają sprawnie rozwiązać problemy

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Psychiatra online

Post autor: chorobo »

Jeżeli szukasz ciekawej pomocy psychiatrycznej, to myślę że warto pod uwagę wziąć doktora Mariusza Kozaka. Wystarczy zajrzeć na stronę pomost-osrodek/pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja lub zadzwonić na numer 52 324 77 24 a bez problemu będziecie w stanie umówić się na konsultację. To naprawdę świetny specjalista, więc nie będziecie rozczarowani.


ODPOWIEDZ