Leczenie autyzmu

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Leczenie autyzmu

Post autor: Amy9602 »

Hej. Jesteście ciekawi, czy można olejkiem CBD wyleczyć autyzm? Koniecznie zapoznajcie się z artykułem alba-hemp/com/leczenie-autyzmu-z-pomoca-cbd-sprawdz-czy-to-mozliwe-2/, gdzie dowiecie się wszystkich informacji :)

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Leczenie autyzmu

Post autor: lunka »

Nigdy dotąd nie słyszałam o takiej metodzie autyzmu i szczerze mówiąc, to mam co do niej watpliwości. Mój syn ma zdiagnozowany autyzm i razem z męzem zdecydowaliśmy się na terapię w centrum-terapii/pl/ Dodatkowo syn chodzi do ich przedszkola. Zajęcia prowadzone przez nauczycieli i psychologów sprawiają cuda. Syn zaczął mówić i być bardziej towarzyski.

zdrowaja
Posty: 214
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Leczenie autyzmu

Post autor: zdrowaja »

Oczywiście, że takie dzieci można leczyć, bo to jest sposób na łagodzenie skutków zaburzeń, ale wydaje mi się, że właściwym będzie doradzenie odpowiedniej szkoły terapeutycznej warszawa. W związku z tym mogę doradzić, że ta szkola-terapeutyczna/pl placówka to świetna opcja. Macie tam wsparcie psychologa, nauczyciela czy terapie zwierzęce.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Leczenie autyzmu

Post autor: sofia11 »

Nawet nie wiecie ile chorób jest genetycznych... Jeśli chcecie sprawdzić czy nie jesteście obciążeni jakąś choroba polecam badanie wes. Wykarze wszelkie nieprawidłowości. Można je wykonac u dzieci i dorosłych i jest ono bezbolesne. Po otrzymaniu wyników dostaniecie też wskazówki do jakich specjalistów się udac jeśli będzie taka potrzeba.


ODPOWIEDZ