Odbiór odpadów przemysłowych

deborah
Posty: 594
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Odbiór odpadów przemysłowych

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która realizuje odbiór odpadów przemysłowych Warszawa. Jaką możecie mi polecić?

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Odbiór odpadów przemysłowych

Post autor: miksturka »

Gdyby potrzeba było również pozbyć się odpadów kosztowych,to z czystym sumieniem mogę polecić firmę zbieracz-warszawski/pl/pl/utylizacja-odpadow-kosztowych/ . Przyjmują odpady nienadające się do recyklingu, od osób prywatnych, firm i instytucji. Dostawę na magazyn trzeba oczywiście wcześniej z nimi uzgodnić, zadzwonić, powiedzieć ile tego mamy. Gdy ilość takich odpadów jest bardzo duża, ustala się indywidualną formę realizacji oraz oferrują płatny transport.

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Odbiór odpadów przemysłowych

Post autor: pariss »

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju odpady chcemy usunąć. jeśli są to materiały sypkie, szlam czy biomasa roślinna to warto skorzystać z pomocy firmy makowskimis.eu/. Oni mają ogromne doświadczenie w podciśnieniowym czyszczeniu i usuwaniu zanieczyszczeń. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Odbiór odpadów przemysłowych

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, że niedawno wymieniłem kilka urządzeń w moim mieszkaniu i tak się złożyło, że mam lodówkę i piekarnik do wyrzucenia. Znajomy powiedział mi, że powinienem skontaktować się z jakąś profesjonalną firmą, która się tym zajmuje i polecił mi odbiorydomowe/pl Na co dzień zajmują się tego typu usługami, mają duże doświadczenie i atrakcyjne ceny. Daj mi znać, co uważasz o ich ofercie.


ODPOWIEDZ