Perfum dla kobiety

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 419
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Perfum dla kobiety

Post autor: Magiee54 »

Hej! Od jakiegoś czasu planuję zakup perfumu dla swojej kobiety, jednak nie wiem na co warto się zdecydować. Sporo dobrego w sieci czytałem o Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum . Może ktoś z was korzystał z tego produktu? Warto się na niego zdecydować? Z tego co widzę to ma on naprawdę ciekawy zapach. Dajcie znać co uważacie na jego temat.

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Perfum dla kobiety

Post autor: miksturka »

no ja wiem sama po sobie, ze zakup perfum, to nie jest łatwa sprawa. Ja to sie zawsze boje, czy trafie z zapachem...

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Perfum dla kobiety

Post autor: knot »

No z tym jest najgorzej, ze kupi sie perfumy, a sie okaze ze zapach danej osobie w ogole nie lezy... a moze karta podarunkowa do perfumerii?

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Perfum dla kobiety

Post autor: miksturka »

Nie pomyslalam w ogole o karcie podarunkowej, a to faktycznie ciekawa opcja :d w kazdej drogerii mozna taka karte ogarnac?

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Perfum dla kobiety

Post autor: knot »

wiesz co, wydaje mi sie ze chyba w kazdej, ale ja najczesciej takie karty ogarniam tutaj notino/pl/karty-podarunkowe/ bo maja moim zdaniem najwiekszy wybór kosmetykow i perfum :)

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Perfum dla kobiety

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie ile kosztują damskie , oryginalne perfumy ? Dobrze wiemy ,że dużo. Można ograniczyć te koszty. Warto spróbować odlewki wód perfumowanych - alepachniesz/pl/wody-perfumowane-damskie , które są zdecydowanie tańsze od pełnowymiarowych flakoników. Dużą zaletą odlewek jest fakt, że nie kosztują one tyle, co miniaturki perfum, a pozwalają na solidne przetestowanie zapachu w różnych okolicznościach, różnych porach dnia.


ODPOWIEDZ