Odzież damska

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 419
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Odzież damska

Post autor: Magiee54 »

Czy ktoś z was zna może jakąś dobrą i sprawdzoną hurtownię odzieży damskiej? Zależy mi na wysokiej jakości i przystępnych cenach. Niedawno w sieci wpadłem na taką firmę https://www.e-hurtowo.eu/odziez-damska-c-36.html . Może warto im zaufać i się zdecydować na ich ofertę? Co uważacie na ten temat? Czekam na wasze odpowiedzi.

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Odzież damska

Post autor: Kswerk »

A bieliznę gdzie zamawiacie? Ja się ostatnio przekonałam do zamawiania w sieci i już drugie zamówienie od lovita/pl/ otrzymałam i naprawdę robi wrażenie!

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Odzież damska

Post autor: Franczeska »

Mi bardzo podoba się odzież damska oferowana przez markę MOHITO :) Zawsze znajdę tam coś dla siebie :) Ostatnio na przykład na stronie internetowej mohito/com/pl/pl/ubrania/bluzki znalazłam bardzo fajne, damskie bluzki. Muszę sobie kilka kupić, b od września idę do nowej pracy ;) Polecam i Wam się w tym sklepie rozejrzeć, jeśli wcześniej nie mieliście takiej okazji :)

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Odzież damska

Post autor: chorobo »

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie zakupów, to powiem wam, że ostatnio bardzo ciekawe propozycje w zakresie ubrań sportowych znalazłam na stronie intersport/pl Nie ukrywam, najbardziej spodobał mi się dres treningowy i postanowiłam, żyją zamówię dla mojego syna na prezent. Mam nadzieję, że będzie zadowolony.


ODPOWIEDZ