Kredyt hipo a oszczędzanie

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: violet »

Cześć, możecie mi powiedzieć, jak oszczędzać pieniądze kredyt hipoteczny i co to ma za znaczenie, żeby to robić? Wczoraj myślałam o czymś takim jak ogólnie lokata, ale dziś nie mam pewności, czy to dobra możliwość. Dlatego warto będzie powiedzieć o tym, co Wam się może w tym względzie sprawdzić.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: menni »

Bardzo dobre oferty konsolidacji oferuje firma spłata chwilówek Gdańsk . Ja dzięki nim wyszłam ze spirali zadłużenia i aktualnie nie mam już żadnych długów :)

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: malinka »

Co do oszczędzania, to ja mam inny plan. Chce postawić na IKE, a więc indywidualne konto emerytalne nntfi/pl/emerytura/ike , które zapewni mi konkretne zabezpieczenie finansowe na przyszłość. Warto taką kwestię rozważyć, aby zapewnić sobie lepszy budżet na przyszłość.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: zuzia852 »

Dużą popularnością aktualnie cieszą się też pożyczki prywatne. Są na fajnych warunkach i tak w zasadzie bez żadnego problemu można otrzymać taką pożyczkę nawet wtedy, kiedy macie status osób zadłużonych. Zerknijcie sobie na stronę wygodnepozyczki/pl/pozyczka-prywatna po wszystkie najważniejsze informacje.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: kasiunia »

Relacje z bankami są ostatnio dość dziwne. Z jednej strony banki chciałyby udzielać kredytów ale bardzo duża grupa potencjalnych kredytobiorców nie posiada zdolności kredytowej .Z drugiej strony osoby, które dysponują wolnymi środkami pieniężnymi nie bardzo chcą lokować pieniądze w bankach, bo oprocentowanie jakie proponują banki jest zbyt niskie ... no i ta inflacja. Właśnie dlatego, z powodu tak niepewnych czasów tak ceni się mądre inwestowanie .Zawsze dwa razy trzeba przemyśleć sprawę zanim zrobimy ten właściwy krok.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: zdrowania »

Ja na szczęście żadnych kredytów nie mam, także nie mam żadnych zmartwień na głowie. A odnoście oszczędzania to wybrałam ppk mojeppk/pl/ to taka forma gromadzenia oszczędności wydała mi się najbardziej bezpieczna.


ODPOWIEDZ