Kredyt hipo a oszczędzanie

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: violet »

Cześć, możecie mi powiedzieć, jak oszczędzać pieniądze kredyt hipoteczny i co to ma za znaczenie, żeby to robić? Wczoraj myślałam o czymś takim jak ogólnie lokata, ale dziś nie mam pewności, czy to dobra możliwość. Dlatego warto będzie powiedzieć o tym, co Wam się może w tym względzie sprawdzić.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: menni »

Bardzo dobre oferty konsolidacji oferuje firma spłata chwilówek Gdańsk . Ja dzięki nim wyszłam ze spirali zadłużenia i aktualnie nie mam już żadnych długów :)

malinka
Posty: 243
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: malinka »

Co do oszczędzania, to ja mam inny plan. Chce postawić na IKE, a więc indywidualne konto emerytalne nntfi/pl/emerytura/ike , które zapewni mi konkretne zabezpieczenie finansowe na przyszłość. Warto taką kwestię rozważyć, aby zapewnić sobie lepszy budżet na przyszłość.

zuzia852
Posty: 705
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: zuzia852 »

Dużą popularnością aktualnie cieszą się też pożyczki prywatne. Są na fajnych warunkach i tak w zasadzie bez żadnego problemu można otrzymać taką pożyczkę nawet wtedy, kiedy macie status osób zadłużonych. Zerknijcie sobie na stronę wygodnepozyczki/pl/pozyczka-prywatna po wszystkie najważniejsze informacje.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: kasiunia »

Relacje z bankami są ostatnio dość dziwne. Z jednej strony banki chciałyby udzielać kredytów ale bardzo duża grupa potencjalnych kredytobiorców nie posiada zdolności kredytowej .Z drugiej strony osoby, które dysponują wolnymi środkami pieniężnymi nie bardzo chcą lokować pieniądze w bankach, bo oprocentowanie jakie proponują banki jest zbyt niskie ... no i ta inflacja. Właśnie dlatego, z powodu tak niepewnych czasów tak ceni się mądre inwestowanie .Zawsze dwa razy trzeba przemyśleć sprawę zanim zrobimy ten właściwy krok.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: zdrowania »

Ja na szczęście żadnych kredytów nie mam, także nie mam żadnych zmartwień na głowie. A odnoście oszczędzania to wybrałam ppk mojeppk/pl/ to taka forma gromadzenia oszczędności wydała mi się najbardziej bezpieczna.

gosiek
Posty: 125
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Kredyt hipo a oszczędzanie

Post autor: gosiek »

Najgorzej jeśli taki kredyt wzięło się we frankach, może okazać się, że całkowita kwota do spłaty jest teraz nawet kilka razy większa niż miało być. Ale czy trzeba się na to godzić? Na szczęście nie. Są sposoby na walkę z bankami, na przykład złożenie pozwu https://warsawnow.pl/jak-pozwac-bank-za ... -frankowy/ . Można także postarać się o zmianę waluty kredytu, najlepiej takie działania podejmować z pomocą kancelarii zajmujących się takimi sprawami.


ODPOWIEDZ