Majtki damskie

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Majtki damskie

Post autor: Iskra »

Jeżeli ktoś z was planuje zamawiać przez internet damskie majtki i szukacie atrakcyjnych ofert, to ze swojej strony mogę wam polecić https://conteshop.pl/bielizna/majtki . Sam kupowałem tam majtki dla swojej żony i muszę powiedzieć, że jest z nich mega zadowolona. Ponoć są to najwygodniejsze majtki, jakie do tej pory miała.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Majtki damskie

Post autor: kasiunia »

Majtki to jeden z elementów damskiej bielizny, drugi niezwykle ważny to biustonosze. Jedne i drugie elementy powinny być wygodne i trwałe. Gdzie takie można dostać? Otóż mam swój ulubiony sklep z bielizną damską - to triumfomania/pl a tam właśnie kupiłam ten oto biustonosz - triumfomania.pl/biustonosze/ladyform-soft-w-x-15 .bardzo wygodny i trwały, zresztą tak samo jak inne elementy bielizny jakie kupiłam w tym sklepie internetowym.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Majtki damskie

Post autor: Mella »

Weź pod uwagę jeden z moich ulubionych sklepów z piękną nocną bielizną, czyli Lovita lovita/pl/ gdzie znajdziecie cudowne komplety bielizny nocnej w różnych zestawieniach. Z ich pomocą na pewno będziesz pięknie wyglądała i to na pewno doceni i twój partner. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś ciekawe propozycje nam tutaj podrzucicie też ze swoich spostrzeżeń, bo ja na przykład takie zakupy uwielbiam ;D

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Majtki damskie

Post autor: Kswerk »

Ja szczególnie lubię w internecie kupować bieliznę:) stacjonarnie nie mam takiego wyboru jak na przykład na valetta/pl/collections/biustonosze Do tego super jakość a ceny o wiele bardziej przystępne

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Majtki damskie

Post autor: knot »

Na pewno na https://maybella.pl/ dostaniesz majtki dobrej jakości. Możesz też cale zestawy bielizny kupić :)


ODPOWIEDZ