Jaka hala magazynowa

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: chorobo »

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie hali magazynowej, to powiem wam, że ostatnio zainteresowały mnie hale namiotowe pod ujeżdżalnie. Znajomy podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili zgłosiła się do firmy gaj-stal/com ponieważ oni mają w tym zakresie całkiem spore doświadczenie. Dajcie znać, jeżeli kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: paulajacka12 »

Na pewno mając halę magazynową musicie znaleźć w niej miejsce na kluczyk służący do ewakuacji w razie zagrożenia, bądź miejsce na hydrant. Na stronie sklepbhpippoz/pl/p6861,szybka-do-szafek-supron-83x40mm.html znajdziecie szybkę do szafek Supron, która idealnie spełnia swoje zadanie. Oprócz tego w sklepie znajdziecie wszystko co potrzebne z branży BHP, aby bezpieczeństwo w miejscu pracy było na najwyższym poziomie. Możecie liczyć na atrakcyjne ceny.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: Franczeska »

A w jaki sposób są wyposażone Wasze hale magazynowe? Czy jest Wam na nich potrzebny na przykład wózek wysokiego podnoszenia? Ja czytałam ostatnio na stronie internetowej logistyka.net/pl/aktualnosci/item/92506, że takie wózki znajdują zastosowanie w wysokich magazynach, a mogą unosił ładunki nawet na wysokość 13 metrów. Mają też całkiem spory udźwig. Oczywiście, żeby móc taki wózek obsługiwać, potrzebne są specjalne uprawnienia.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: zdrowaja »

W tej kwestii myślę, że warto popatrzeć za tym, co będzie niekoniecznie dobrym pomysłem i porównanie z tym, co jest naprawdę wartościowe. Dla mnie jednak sporo osób ma podpowiedzi, a ja sama zerkam tu skleptechniart/pl/ , bo mi się wydaje, że to na podłogę będzie najlepsze. Niedrogie, a jednocześnie bardzo fajne.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: menni »

Często w podobnych wątkach ludzie piszą o problemie ze składowaniem towaru na regałach. Dlatego najlepiej jest kupować sprawdzeń marki typu e-regaly/pl/ które nie dość że mają duży udźwig na półkę to i są bardzo łatwe w montażu

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: knot »

Jak planuje się takie inwestycje to warto mieć namiary na specjalistów takich jak spawalnia świętochłowice bikonstruktor/pl/spawanie-swietochlowice Wiadomo, że zawsze się przydadzą :) szczególnie przy konstrukcjach do hali

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: menni »

Dodam jeszcze że ważną kwestią w każdej hali magazynowej jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego i pamiętajcie o tym, by o nią zadbać. Ważne jest to, by była opracowana przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami


ODPOWIEDZ