Jaka hala magazynowa

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: wodzirej »

To jest bardzo dobre pytanie. Bo taka hala magazynowa powinna być przede wszystkim bardzo dobrze wyposażona. Także my nawet zastanawiamy się nad tym czy by nie zainwestować w takie lampy antybakteryjne dzięki którym będziemy mieli pewność, że nasze hale są dużo czystsze i bezpieczniejsze także pod względem wirusów i bakterii. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: bodo »

Na pewno warto stawiać na takie hale, które są idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Nie warto przerabiać dotychczas zastanej na danej nieruchomości, bo nie zawsze taki efekt będzie zadowalający. Moje zdanie jest taka, że lepiej zdecydować się na profesjonalny demontaż konstrukcji stalowych i postawienie nowego obiektu, który będzie idealnie spełniał nasze wymagania.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: sofia11 »

Gdyby był ci potrzebny zgarnicz hydrauliczny polecam ofertę tej firmy mwdseals/pl/uszczelki/typy/zgarniacze/ Jest to polski producent działający na terenie całej Polski. Bez problemu zamówisz tam potrzebne uszczelki.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: violet »

Ja tak sobie myślę, że jeśli rozeznania w magazynie nie macie kompletnie żadnego, to moim zdaniem warto najpierw się w tym wszystkim rozeznać. A jak rozeznać, to może najpierw sprawdzicie hale do wynajęcia miejscapaletowe mają sporo do zaoferowania. W ten sposób, sprawdzając się na czyimś, możecie się nauczyć, co jest potrzebne i jak powinien wyglądać Wasz magazyn.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: karinaMa »

To naprawdę świetna opcja. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na takie rozwiązania, które realnie wpłyną na poziom bezpieczeństwa w Waszym magazynie. Wiem, że akurat ten producent oświetlenia awaryjnego ma w swojej ofercie sporo ciekawych rozwiązań, na które powinniście zwrócić uwagę. Na stronie hybryd/com/pl/pl/glowna/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, więc koniecznie tam zajrzyjcie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: sofia11 »

Najlepiej chyba postawić halę stalową. Może ci w tym pomóc hale produkcyjne producent. Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: menni »

Ciężki temat jeśli chodzi o wynajem hal. Problem może być również z wyposażeniem takich hal. Na Internecie jest mało sklepów oferujących profesjonalny sprzęt. Ja przy swoich zakupów korzystałam z regaly.biz/ i tam zakupiłam wszystko co było mi potrzebne.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: paulajacka12 »

Wszystko zależy od tego co będziecie tam przechowywać. Na pewno do prac na wysokościach przyda wam się podnośnik nożycowy, który opłaca się wynająć. Dlaczego? Na stronie z229/pl/wynajem-podnosnikow-nozycowych-elektrycznych-i-spalinowych-w-pigulce/ możecie dowiedzieć się o zaletach takiego rozwiązania. Bardzo dużą zaletą jest możliwość wypożyczenia urządzenia jak najlepiej dopasowanego do potrzeb i wymagań – o konkretnych parametrach takich jak udźwig, wysokość robocza czy nawet napęd. Klient może wynająć zarówno na 1 dzień jak i kilka miesięcy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: chorobo »

1jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, warto zainwestować w jakieś porządne i wytrzymałe regały, które posłużą wam podczas organizacji nowego magazynu. Z tego co wiem, to bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie można znaleźć na stronie e-regaly/pl/ więc jeżeli interesuje was taki asortyment, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jaka hala magazynowa

Post autor: chorobo »

:)


ODPOWIEDZ