Wesele - gdzie robić sesję?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: zdrowaja »

W sumie zastanawiam się się też, jak ma wyglądać sesja ślubna i gdzie mam ją zrobić. Wydaje mi się, że to jest odpowiedzialne posunięcie, bo nie będę musiała się zastanawiać na ostatnią chwilę. Co prawda sprawdzam to niezbyt chętnie, ale jednak. Wiecie, jak to jest, czasy są niepewne i nie wiadomo, czy i co się uda. Dlatego niechętnie to sprawdzam.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: zuzia852 »

To najlepiej ustalić z fotografem, który ma kompletnie inne postrzeganie świata ;) Też przygotowuję się do wesela, ale Ja póki co jestem na etapie rozglądania się za zaproszeniami ślubnymi i na stronie: artma-zaproszenia/pl/kategoria/zaproszenia-slubne/z-kwiatami/zaproszenia-slubne-eukaliptus/ znalazłam wiele interesujących mnie propozycji. Co o tym myślisz?

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: PatrycjaOneal »

Jak już jesteśmy w temacie organizacji wesela to warto dzielić się swoimi przemyśleniami. Wiele razy miałam okazję przyglądać się przygotowaniom i zazwyczaj widzę jeden błąd. Państwo młodzi zbyt bardzo skupiają się na dodatkach zamiast w pierwszej kolejności załatwić takie sprawy jak wynajęcie sali. W końcu to najważniejsze co może być dlatego wybierzmy lokal w dogodnej dla naszych gości lokalizacji. Zadbajmy także o to aby się doskonale bawili także nie może zabraknąć dużego parkietu oraz oprawy muzycznej. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie są wybierane takie pozycje jak dj na wesele radom oferujący praktycznie nieograniczony repertuar. Co ciekawe to spis najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie znajdziemy tutaj - weselezklasa/pl/oprawa-muzyczna,51/dj-na-wesele,54/radom/ Przy okazji dowiemy się także co na ten temat myślą poprzedni klienci, da nam to cenne informacje jakie wykorzystamy przy wyborze.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: skubinka »

Restauracja Bubbles w Warszawie jest również doskonałym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Sama właśnie tam bawiłam się na własnym weselu, atmosfera przygotowań była bezstresowa, wspólnie dogadaliśmy się co do menu, które zostało podane na przyjęciu, a profesjonalna obsługa zadbała, aby ten dzień był dla nas naprawdę wyjątkowy.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: treska »

W sumie to jeszcze się nie zastanawiałam nad tą sesją w plenerze. Myślę, że nasz fotograf coś zaproponuje. Póki co, nurtuje mnie temat muzyki i zespołu. Zastanawiam się nad wynajęciem Bayer Full ciekawynews/pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ Co wy o tym myślicie?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: kasiunia »

No tak cała oprawa fotograficzna - czyli fotografia ślubna - to poważna sprawa. Nie łatwo znaleźć dobrego fotografa, który spełni nasze oczekiwania. Możemy sami szukać albo podpytywać znajomych ale jest sposób na znalezienie na prawdę dobrego fotografa. Współpraca z firmą zajmującą się doradzaniem w organizacji wesela to świetne rozwiązanie. Właśnie takie sprawy jak fotograf czy zespół weselny - to załatwią za was.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: karinaMa »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli szukacie odpowiedniego wyposażenia dla Waszej gastronomii, to warto byłoby zajrzeć do e-opakowania.info/28-kubki-papierowe i sprawdzić takie kubki papierowe. Być może okaże się się dla Was sporym wsparciem, więc warto poczytać na ten temat więcej.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: Franczeska »

A co byście powiedzieli na sesję ślubną w zimowej scenerii? Moim zdaniem mogłoby to wyglądać naprawdę przepięknie. Poza tym wesele zimą może mieć też sporo innych zalet. Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć z artykułu na stronie internetowej parkhotellyson/pl/news/110. Polecam się z nim w wolnej chwili zapoznać ;) Zwłaszcza, jeśli ktoś z Was właśnie przymierza się do organizacji własnego wesela ;)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: paulajacka12 »

A myśleliście o tym aby zorganizować ślub zimą? Na female/pl/artykul/20968-sprawdzone-pomysly-na-wesele-zimazainspiruj-sie znajdziecie mnóstwo inspiracji na temat ślubu o tej porze roku. Jeśli dopisze pogoda możecie liczyć na piękną i niepowtarzalną scenerię i sesje w zimowym klimacie. Istnieje także zorganizowanie tego dnia w plenerze, a do pomocy w organizacji z pewnością przyda się pomoc profesjonalistów.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: lunka »

Myślę, że bez problemu fotograf oraz kamerzysta wam coś doradzą. Dlatego tak ważne jest, aby stawiać na doświadczone firmy, takie jak Charles Studio ktore oferuje wideofilmowanie wesel Przez cały dzień ślubu i wesela mogliśmy na nich liczyć :) Uchwycili wyjątkowe chwile.


ODPOWIEDZ