Wesele - gdzie robić sesję?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: miksturka »

No my sobie wymyslilismy tak, ze mielismy sesje dzielona na dwa razy :) ogolnie nasza impreza weselna odbywala sie w tej karczmie karczmakujawska/pl/ :) Oni tam maja piekny teren na zewnatrz, wiec sporo zdjec wlasnie tam mielismy robionych, z goscmi :) super to wyszlo

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: farah557 »

My zdecydowaliśmy się na wesele w hotelu grandchotowa/pl/wesela/ i tam również odbyła się sesja zdjęciowa. W hotelu są naprawdę piękne wnętrza, które świetnie prezentują się na pamiątkowych fotografiach.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: kasiunia »

Nam na szczęście trafił się świetny fotograf na wesele , który uchwycił wszystkie weselne atrakcje i niespodzianki. Od pierwszego tańca, po pokaz fajerwerków. Dobry fotograf to podstawa na takich imprezach, dlatego nie warto oszczędzać i zlecać wykonanie tak ważnych zdjęć koledze bądź wujkowi. Sesja plenerowa odbyła się z udziałem gości w przepięknym ogrodzi znajdującym się przy sali , gdzie odbywała się impreza. Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły, tak nam się przynajmniej wydaje. Na przykład butelki z wódką weselną obkleiliśmy specjalnymi naklejkami - z-milosci/pl/naklejka-na-alkohol-lawenda , przygotowanymi na tę okazję.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: sofia11 »

No ja właśnie zastanawiam się gdzie zrobić wesele. Tutaj artma-zaproszenia/pl/nietypowe-miejsca-na-wesele-gdzie-zorganizowac-wesele-marzen/ znalazłam świetne propozycje nietypowych miejsc na wesele i będziemy z narzeczonym przeglądac je w weekend. Może uda nam się cos wybrać. Wesele w przyszłym roku :)

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: matylda »

Przed weselem i sesjom zdjęciową warto pamiętać, aby porządnie zadbać o dłonie. Na pewno pojawi się kilka kadrów gdzie będą uchwycone obrączki i właśnie dłonie. Ja miałam zrobiony manicure hybrydowy w easynails/pl/ i też tam zadbano o paznokcie mojego męża (skórki itp.) przez co zdjęcia powychodziły świetnie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o wesele to trzeba przygotować wiele rzeczy w tym wieczór panieński i kawalerski a wtedy przyda się oferta tancerek erotycznych. Odwiedź tą witrynę https://www.tancerkaerotyczna.pl/stript ... enia-gora/ i zamów wizytę wybranych dziewczyn. Na pewno w wybranym dniu odwiedzi was śliczna striptizerka Wrocław czy każde inne miasto jest w zasięgu ich usług więc rezerwuj termin.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli rozważasz organizację wesela pod Warszawą, warto zapoznać się z ofertą Restauracji "Na Skrajnej" - https://naskrajnej.pl/ . To miejsce wyróżnia się różnorodnością sal, w tym salą "malinową" na 10 osób, "poddaszem" na 80 osób, ogrodem leśnym na 600 osób oraz nową salą bankietową "Ostoja" na 150 osób. Restauracja oferuje również możliwość zorganizowania wesela w plenerze, otoczonego sosnowym ogrodem, z altaną ślubną i wyposażeniem.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: menni »

Planując wesele, trzeba wziąć pod uwagę wiele szczegółów. Jedną z rzeczy, która moim zdaniem jest niezbędna na każdym weselu, jest mobilny bar na wesele. To bardzo interesujący temat i dobry pomysł na każdą uroczystość. Posiadanie mobilnego baru na weselu nie tylko dodaje elegancji, ale także zapewnia wygodę gościom. Dzięki szerokiej gamie drinków i koktajli do wyboru, mobilny bar z pewnością zapewni wszystkim rozrywkę i satysfakcję.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Wesele - gdzie robić sesję?

Post autor: gitarka »

A czy wiecie już, kto będzie Wam robił tą sesję? Tutaj zapoznacie się bliżej z ofertą fotografa i kamerzysty z Chojnic: https://video-krzysztof.pl/fotograf-i-k ... ojnice.php . Może to właśnie na jego usługi się zdecydujecie.


ODPOWIEDZ